×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Metro Park Koło tuż przed wielkim otwarciem. To projekt CDF Architekci

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 18 gru 2018 12:42
Metro Park Koło tuż przed wielkim otwarciem. To projekt CDF Architekci
fot. mat. prasowe

Jeszcze przed świętami w Kole otwarty zostanie nowy park handlowy. Metro Park Koło to kolejna inwestycja w portfolio Metropolitan Investment S.A. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, obiekt z czterema najemcami ma szansę stać się jednym z chętniej odwiedzanych miejsc z ofertą handlową w mieście. Za projekt Metro Park Koło odpowiada pracownia CDF Architekci z Poznania.

REKLAMA

Metro Park Koło to obiekt handlowy zrealizowany w modelu retail park. Powierzchnię prawie 2,9 tys. mkw. GLA zajmuje tu czterech najemców, reprezentujących popularne marki, takie jak: Biedronka, Neonet, CCC i Pepco. Obiekt powstał w doskonałej lokalizacji, przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego, Sienkiewicza i Nowowarszawskiej. Dogodny dojazd oraz obecność dużego, wygodnego parkingu (blisko 140 miejsc postojowych) powoduje, że Metro Park Koło będzie oferować mieszkańcom możliwość realizowania szybkich i komfortowych zakupów.

- Metro Park w Kole to już drugi tego typu obiekt otwarty w ostatnim czasie przez Metropolitan Investment. – komentuje Piotr Kret, Manager Zespołu Komercjalizacji w Metropolitan Investment. – W ramach rozwoju brandu Metro stawiamy przede wszystkim na retail parki, bo uważamy, że taki format ma potencjał i sprawdza się w określonych lokalizacjach. Jesteśmy przekonani, że Metro Park Koło również będzie cieszył się popularnością wśród mieszkańców – dodaje.

Oficjalne otwarcie Metro Park Koło odbędzie się już 20 grudnia, a zatem jeszcze przed świętami zakupy będzie można zrobić w Biedronce, CCC i Neonecie. Warto podkreślić, że w związku z otwarciem obiektu klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Metro Park Koło to kolejny projekt realizowany przez Metropolitan Investment w ramach rozwoju brandu Metro. Spółka coraz intensywniej stawia na rozbudowę sieci parków handlowych tworząc silną i rozpoznawalną w Polsce markę obiektów. Metro Parki funkcjonują już m.in. w Wiśle, Białej Podlaskiej oraz Biłgoraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie