REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Ministerstwo wydało decyzję w sprawie Placu Piłsudskiego

  • Autor: PAP
  • 17 lis 2017 15:15
Ministerstwo wydało decyzję w sprawie Placu Piłsudskiego
Fot. pixabay

Plac Piłsudskiego w Warszawie nadal będzie dostępny dla mieszkańców, gości i turystów; teren ten nie zostanie ogrodzony - poinformowało MSWiA.

REKLAMA

MSWiA informuje: Plac Piłsudskiego w Warszawie nadal będzie dostępny dla mieszkańców, gości i turystów. W tej kwestii nic się nie zmieni, teren ten nie zostanie ogrodzony. Plac Piłsudskiego jest miejscem, w którym odbywają się święta państwowe i najważniejsze uroczystości. Teren ten stanowi własność Skarbu Państwa. Dlatego wszelkie decyzje związane ze sposobem jego wykorzystywania powinny pozostać w gestii administracji rządowej.

Zgodnie z uzasadnieniem decyzji, na podstawie przepisów ustawy o wojewodzie i administracji rządowej w województwie, wojewoda zapewnia współdziałanie wszystkich organów administracji rządowej i samorządowej działających w województwie i kieruje ich działalnością w zakresie zapobiegania zagrożeniu życia, zdrowia lub mienia oraz zagrożeniom środowiska, bezpieczeństwa państwa i utrzymania porządku publicznego oraz ochrony praw obywatelskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie