×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

MIT Architekci odmienili Moniuszki 1a. Biurowiec wraca na rynek

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 lip 2018 16:21
MIT Architekci odmienili Moniuszki 1a. Biurowiec wraca na rynek
MIT Architekci odmienili Moniuszki 1a. Biurowiec wraca na rynek fot. mat. prasowe

Jasne kolory, kamień i szkło dekoracyjne, starannie dobrane elementy wyposażenia oraz umieszczona w centralnym punkcie kameralna recepcja tworzą przyjemną i nowoczesną strefę wejścia do budynku. Ponad tym 18 kondygnacji wyposażonych pod klucz powierzchni biurowych, dających najemcom pełną swobodę w podziale i adaptacji pod program użytkowy swojej firmy.

REKLAMA

Moniuszki 1a to warszawski wysokościowiec zlokalizowany w obszarze dzielnicy Śródmieście, w odległości ok. 250 m. od stacji metra Świętokrzyska, łączącej linie metra M1 i M2. W 2014 roku biurowiec przeszedł gruntowną modernizację obejmującą zarówno zastosowanie najwyższej klasy elementów techniczno-instalacyjnych, jak i materiałów wykończeniowych, wpływających na znakomity komfort użytkowania powierzchni. Projekt okazał się dużym sukcesem – mierzalnym stu procentowym wynajmem powierzchni biurowych na długoterminowych umowach. Obecnie w nowym cyklu komercjalizacji projekt wraca na rynek z ofertą wykończonych powierzchni biurowych w standardzie certyfikacji BREEAM Very Good. Gotowe do pracy niemal od zaraz, przyjazne środowisko biurowca otoczone jest – z racji na położenie w komunikacyjnym, kulturalnym i biznesowym hubie Warszawy - bardzo bogatą ofertą udogodnień dla użytkowników (w tym sklep impulsowy na parterze samego biurowca).

Za projekt modernizacji odpowiedzialna była pracownia MIT Architekci. Komercjalizacją dostępnych powierzchni biurowych na zlecenie właściciela – funduszu Catalyst Capital zajmuje się firma doradcza NAI Estate Fellows będąca jednocześnie zarządcą budynku.

- Skupiliśmy w budynku – również przy współpracy z naszymi partnerami z innych firm doradczych - bardzo ciekawy miks najemców. Obecnie nasza oferta jest tym lepsza, że możemy wynająć powierzchnię w wysokim standardzie praktycznie gotową „od zaraz” po wyjątkowo atrakcyjnych stawkach czynszu w Centrum. Gwarantujemy też przyjazną atmosferę oraz dostęp do znakomitego zaplecza gastronomicznego, health&beauty czy innego typu usług oraz handlu  – mówi Agnieszka Mazurek, dyrektor ds. najmu w NAI Estate Fellows.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie