×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Muzeum Architektury we Wrocławiu zaskoczy w październiku. Moc atrakcji i ciekawych wydarzeń

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 paź 2017 12:13
Wrocław, fot. pixabay.com

Modernizm w zakątkach Azji, Wielkie Piękno, Nowe Studium Wrocławia i sztuka Wenecji - tym tematom poświęcone będą najbliższe wydarzenia organizowane bądź rekomendowane przez Muzeum Architektury we Wrocławiu.

REKLAMA

Już w najbliższy czwartek, 12 października o godzinie 18.00, muzeum zaprasza na otwarcie wystawy Translokacje modernizmu. Architektura Kambodży i Wietnamu prezentującej fotografie architektki Agaty Bonenberg z jej podróży po krajach Azji. Autorka zdjęć będzie gościem wernisażu.

W sobotę 14 października ruszają w MA warsztaty architektoniczne OSSA 2017. Ogólnopolskie Spotkania Studentów Architektury to najbardziej prestiżowe warsztaty studenckie w Polsce. Odbywają się cyklicznie, nieprzerwanie od dwudziestu lat, co roku w innym mieście. Tegoroczna edycja po raz kolejny zawita do Wrocławia, tym razem pod hasłem Wielkie Piękno.

Od 2 października do końca miesiąca w Sali Romańskiej MA można oglądać projekt Nowego Studium Wrocławia. Etap wyłożenia do publicznego wglądu to okazja do zapoznania się z dokumentem, porozmawiania z urbanistami miasta oraz do złożenia swojej uwagi. Projekt jest udostępniony od poniedziałku do piątku, w godzinach 13:00-18:00.

W niedzielę 8 października, muzeum zaprasza natomiast do Kina Nowe Horyzonty, gdzie ruszył tegoroczny cykl Wystawy na Ekranie. Muzeum Architektury jest Partnerem projektu. Tym razem widzowie obejrzą film Canaletto i sztuka Wenecji z The Queen’s Gallery w Pałacu Buckingham w Londynie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie