REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Na Gubałówce powstała... plaża. Jest najwyżej położoną w kraju

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 24 maj 2022 10:54
Na Gubałówce powstała... plaża. Jest najwyżej położoną w kraju
Najwyżej położona plaża w kraju czeka na turystów w Tatrach na Gubałówce, fot. mat. pras.

Na wysokości 1123 m n.p.m., na Gubałówce w Tatrach, powstała plaża. Polskie Koleje Linowe przygotowały atrakcje dla turystów z okazji nowej atrakcji.

REKLAMA

Na jedną z głównych i kultowych atrakcji Zakopanego, jaką jest Gubałówka, goście będą mogli przedostać się koleją linowo-terenową. Piękne wysokie góry, tatrzańska przyroda i piasek pod stopami – to wszystko już 28 maja od godziny 9:00 czeka na turystów. Gubałówka od soboty zamieni się w najwyżej położoną plażę w kraju.

Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu będą mogli zrelaksować się grając w mini golfa. Rywalizacja w tym sporcie wciągnie osoby w każdym wieku. Mini golf dla rodzin oraz w gronie znajomych będzie świetną rozrywką oraz gwarancją niezapomnianej zabawy.

Odważni goście – którzy w sobotę odwiedzą najwyżej położoną w kraju plażę – za pomocą żyroskopu na własnej skórze odczują siłę przeciążeń grawitacyjnych. Atrakcja zaaranżuje moc niezapomnianych wrażeń zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom eventu. Plażowicze będą mogli również liczyć na fascynujący oraz pobudzający wyobraźnię pokaz iluzjonisty, który w sobotę od 13:00 przeniesie wszystkich turystów do tajemniczego świata magii.  

„Harnasiow turniej" na plaży na Gubałówce 

Biorący udział w „Harnasiowym turnieju" podzieleni zostaną na dwie drużyn. Turyści podczas rywalizacji będą musieli wykazać się między innymi zręcznością – rzucając podkowami do celu, sprytem - pokonując tor przeszkód, czyli Ceprostradę, czy siłą rzucając do góralskich kręgli ułożonych z drewnianych kłotków. Każdy z uczestników zabawy poczuje się również jak prawdziwy juhas, a to wszystko za sprawą konkurencji związanej z dojeniem krasuli.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie