×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Na te biurowce Wrocław czeka z zapartym tchem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • Opublikowano: 08 wrz 2015 11:48
  • Zaktualizowano: 08 wrz 2015 13:27
Na te biurowce Wrocław czeka z zapartym tchem

We Wrocławiu powstaje obecnie kilka ciekawych pod względem architektury biurowców. Wytypowaliśmy dziesięć, na które naszym zdaniem wrocławski rynek biurowy czeka najbardziej i z zaciekawieniem obserwuje jak posuwają się prace budowlane.

REKLAMA

OVO Wrocław, projekt: Gottesman-Szmelcman Architecture

W OVO Wrocław znajduje się 28 biur, wszystkie zlokalizowane są na trzecim piętrze. Większość ma powierzchnię ok. 150 mkw., ale istnieje możliwość łączenia i zaprojektowania wnętrz na potrzeby danej firmy.

Business Garden Wrocław, projekt: APA Wojciechowski

Jest to trzeci i zarazem największy pod względem powierzchni kompleks biurowy realizowany przez Vastint Poland pod marką Business Garden.

Twelve, projekt: Chamielec Architekci

Powstający we Wrocławiu biurowiec Twelve będzie 7-kondygnacyjnym, energooszczędnym budynkiem o powierzchni ponad 2 tys. mkw. Inwestorem jest wrocławska Grupa i2 Development.

Centrum Komercyjne Długosza Business Park, projekt: AP Szczepaniak

Centrum Komercyjne Długosza Business Park położone jest wzdłuż al. Marcina Kromera i ul. Bolesława Krzywoustego na obszarze między ul. Boya-Żeleńskiego i al. Poprzeczną.

Wrocław 101, projekt: PM Group Polska i RKD Architects

Budowa biurowca Wrocław 101 realizowana jest przy dworcu Wrocław Główny. W podziemnej kondygnacji znajdzie się parking. Na parterze będą lokale handlowo-usługowe, wyżej biura.

Business House, projekt: Archimedia

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki SA rozpoczął tę inwestycję biurową w obrębie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest Park. Budynek powstanie we Wrocławiu, na Oporowie przy ul. E.Kwiatkowskiego 4 w sąsiedztwie istniejącego budynku Idea House.

Nobilis Business House, projekt: DDJM

Spółka Echo Investment realizuje inwestycję w stolicy Dolnego Śląska. Nobilis Business House - nowoczesny budynek klasy A - powstaje tuż obok Pasażu Grunwaldzkiego, przy skrzyżowaniu ulic Marii Curie-Skłodowskiej i Mikołaja Reja. Budynek ma być gotowy w 2016 r.

Nicolas Business Center, projekt: Krzysztofa Masełkowskiego i Pawła Niedbalskiego

Na działce położonej u zbiegu ulic Św. Mikołaja i Nowy Świat we Wrocławiu powstaje budynek biurowy klasy A. Nicolas Business Center będzie obiektem całkowicie podpiwniczonym, o sześciu kondygnacjach nadziemnych.

Times II, projekt: APA Hubka

W ramach projektu, pomiędzy ulicami Kazimierza Wielkiego i Ruską, w ścisłym centrum Wrocławia, powstaną dwa budynki z wielopiętrowym podziemnym parkingiem publicznym.

Perydot, projekt: AP Szczepaniak

Inwestycja będzie zlokalizowana na wrocławskich Krzykach w sąsiedztwie niskiej zabudowy biurowej. Perydot z zewnątrz będzie wyróżniał się nowoczesną alukobontową elewacją, zaś reprezentacyjny hall główny zostanie wykończony drewnem i kamieniem.

Promenady Business Park, projekt: AP Szczepaniak i Pracownia Projektowa Maćków

To kompleks pięciu budynków o łącznej powierzchni najmu 90 tys. mkw., który powstaje w ramach strefy biurowej inwestycji Promenady Wrocławskie. Kompleks zlokalizowany jest między ul. Antoniego Słonimskiego, planowaną ul. Czesława Miłosza i ul. Trzebnicką we Wrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie