REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Nad Motławą powstaje luksusowa inwestycja

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 05 maj 2021 16:51
Nad Motławą powstaje luksusowa inwestycja
Inwestycja Nadmotławie Apartments. fot. mat. prasowe Robyg
Nad Motławą powstaje luksusowa inwestycja
Nad Motławą powstaje luksusowa inwestycja

Nad brzegiem Motławy w Gdańsku powstaje luksusowe osiedle apartamentów premium spod kreski SIM Architekci.

REKLAMA

  • W Gdańsku powstaje luksusowe osiedle Nadmotławie Apartments.
  • Architektura budynków bezpośrednio nawiązuje do zabytkowego charakteru miejsca.
  • Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji spektakularny taras widokowy oraz patio o powierzchni około 2700 m kw.
  • Za koncepcję osiedla odpowiada zespół SIM Architekci.

– To luksusowa inwestycja mieszkaniowa usytuowana w samym sercu Gdańska – z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej rzeki Motławy. Ten ponadczasowy projekt skierowany jest do osób ceniących komfort, wygodę oraz najwyższą jakość, poszukujących wysublimowanej, wyjątkowej przestrzeni do zamieszkania. Architektura została zaprojektowana w taki sposób, aby zdecydowana większość mieszkań miała zapewniony malowniczy krajobraz. To unikalny na skalę Gdańska projekt, dający mieszkańcom prywatną przestrzeń nad samą Motławą – połączony tarasem, z którego roztaczać się będzie imponujący widok – mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku.

Przeczytaj także >> Luksusowa enklawa w jednej z najstarszych dzielnic Gdańska. Przyglądamy się jej z bliska

– Architektura budynków, których fasady wykończone są szlachetnymi materiałami, bezpośrednio nawiązuje do zabytkowego charakteru miejsca. Każdy detal w tej inwestycji został zaprojektowany, tak by sprostać oczekiwaniom i zadowolić gusta najbardziej wymagającej grupy klientów. Wnętrza rozplanowano w sposób przemyślany i niezwykle przyjazny mieszkańcom – konstruując liczne klatki schodowe mieszczące zaledwie kilka mieszkań, dzięki czemu w budynku będzie panował spokój, a sąsiedzi będą w stanie nawiązać osobiste relacje – dodaje Anna Wojciechowska.  

O prestiżowym charakterze inwestycji przesądza nie tylko atrakcyjna lokalizacja i jakość użytych do wykończenia materiałów, ale również szeroka gama udogodnień dostępnych dla mieszkańców. Zespół SIM ARCHITEKCI, odpowiedzialny za koncepcje osiedla, zaprojektował z myślą o mieszkańcach m.in. luksusowe foyer, strefę fitness oraz kids play. O oszczędność i ekologię zadba system Smart House firmy Keemple, pozwalający zdalnie sterować wyposażeniem mieszkania i monitorować zużycie energii oraz ogrzewania. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie