×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nad Motławą rośnie luksusowa inwestycja

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 29 mar 2021 10:55
  • Aktualizacja: 29 mar 2021 10:56
Nad Motławą rośnie luksusowa inwestycja
Nadmotławie Apartments nad Motławą w Gdańsku, proj. Sim Architekci. fot. mat. prasowe Robyg
Nad Motławą rośnie luksusowa inwestycja
Nad Motławą rośnie luksusowa inwestycja

W pobliżu bogatego historycznie terenu tzw. Polskiego Haka, w samym sercu Gdańska, z dostępem do linii brzegowej Motławy - tak zlokalizowana jest powstająca w Gdańsku inwestycja Nadmotławie Apartments spod kreski SIM Architekci.

REKLAMA

  • Nadmotławie Apartments to luksusowa inwestycja mieszkaniowa usytuowana w samym sercu Gdańska z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej rzeki Motławy. 
  • Za projektem stoją architekci z pracowni SIM Architekci. 
  • W kolejnym etapie inwestycji do dyspozycji mieszkańców będzie oddany taras widokowy o powierzchni ok. 2700 mkw. 

Atrakcyjne położenie w pobliżu tzw. Polskiego Haka, przy ujściu rzeki Motławy do Martwej Wisły, oferuje możliwość zamieszkania w reprezentacyjnym Śródmieściu Gdańska z bezpośrednim dostępem do rzeki i rozbudowanej miejskiej infrastruktury.

Przeczytaj także >> Luksusowa enklawa w jednej z najstarszych dzielnic Gdańska. Przyglądamy się jej z bliska

- W ramach nowego etapu inwestycji nasi klienci będą mogli wybrać spośród 158 luksusowych apartamentów w budynku z bezpośrednim widokiem na gdańską Motławę. Architektura została zaprojektowana w taki sposób, aby zdecydowana większość mieszkań miała zapewniony malowniczy krajobraz. O wyjątkowości kolejnej odsłony Nadmotławia stanowić będzie spektakularny taras widokowy oraz patio o powierzchni około 2700 m2 dostępne dla mieszkańców. To unikalny na skalę Gdańska projekt dający mieszkańcom prywatną przestrzeń nad samą Motławą połączony tarasem, z którego roztaczać się będzie imponujący widok - mówi Anna Wojciechowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Robyg w Gdańsku. 

Przemyślana architektura

Architektura budynków, których fasady wykończone są szlachetnymi materiałami, bezpośrednio nawiązuje do zabytkowego charakteru miejsca. – Każdy detal w tej inwestycji został zaprojektowany, tak by sprostać oczekiwaniom i zadowolić gusta najbardziej wymagającej grupy klientów. Wnętrza rozplanowano w sposób przemyślany i niezwykle przyjazny mieszkańcom, konstruując liczne klatki schodowe mieszczące zaledwie kilka mieszkań, dzięki czemu w budynku będzie panował spokój, a sąsiedzi będą w stanie nawiązać osobiste relacje – mówi Anna Wojciechowska – W celu zwiększenia komfortu życia oraz wygody apartamenty wyposażone będą w inteligentny system zarządzania i sterowania mieszkaniem w zakresie oświetlenia, ogrzewania multimediów i bezpieczeństwa – Robyg Smart House Gold firmy Keemple – dodaje.

Jeśli dodamy do tego ekskluzywny design i najwyższy standard wykończenia części wspólnych oraz duże przeszklone balkony, a także dostępny dla mieszkańców - niebywały taras widokowy, z którego rozpościerać się będzie efektowny widok otrzymamy niepowtarzalną na gdańskim rynku ofertę, która od momentu wprowadzenia do sprzedaży cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

O prestiżowym charakterze inwestycji przesądza nie tylko atrakcyjna lokalizacja i jakość użytych do wykończenia materiałów, ale również szeroka gama udogodnień dostępnych dla mieszkańców. Zespół SIM Architekci, odpowiedzialny za koncepcje osiedla zaprojektował z myślą o mieszkańcach m.in. luksusowe foyer, strefę fitness oraz kids play. 

Na unikatowym, bogatym historycznie terenie Polskiego Haka, na którym zlokalizowana jest inwestycja, już niebawem rozpocznie się budowa reprezentacyjnego bulwaru nadwodnego wzdłuż Motławy i Martwej Wisły oraz zielonego skweru z bujnym drzewostanem. W planach miasta jest też tunel drogowo-tramwajowy pod Motławą, który usprawni komunikację, a nad nim ogólnodostępna strefa rekreacyjna.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie