REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nadmorska inwestycja spod kreski Warzecha Studio

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 lis 2017 11:28
Nadmorska inwestycja spod kreski Warzecha Studio
fot. mat. prasowe
Nadmorska inwestycja spod kreski Warzecha Studio
Nadmorska inwestycja spod kreski Warzecha Studio

Warzecha Studio z Koszalina zaprojektowało najnowszą inwestycję apartamentów na wynajem firmy Firmus Group w Mielnie. Rezydencja Park Orła i Kopernika stanowią uzupełnienie istniejącego już kompleksu budynków Rezydencja Park i Rezydencja Park Rodzinna, zlokalizowanych blisko plaży i promenady nadmorskiej. Inwestor uzyskał już ostateczne pozwolenie na budowę, rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na listopad 2017 r.

REKLAMA

Nowa inwestycja powstanie przy ul. Orła Białego i Kopernika w malowniczej otulinie parku sosnowego, zaledwie 100 m od plaży i 250 m od jeziora Jamno. Atrakcyjna lokalizacja umożliwia szybki dostęp do licznych udogodnień takich jak: ścieżki rowerowe, trasy do joggingu i nordic walkingu.

W ramach projektu powstaną dwa trzypiętrowe budynki, w każdym z nich zaprojektowano 12 nowoczesnych apartamentów. Wszystkie lokale będą składać się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, osobnej sypialni i łazienki. Z doświadczenia inwestora oraz operatora zarządzającego apartamentami wynika, że tego typu mieszkania są najchętniej wynajmowane na krótkoterminowe pobyty.

- Pojawienie się uporządkowanych realizacji, w spójnym architektonicznie i estetycznie stylu, inspiruje innych inwestorów do dotrzymywania kroku. Widzą, że można budować w określonym klimacie, w pewnej dyscyplinie. To natychmiast rozlewa się na otoczenie. Dzięki Rezydencji Park i Rezydencji Park Rodzinnej uzyskano ład przestrzenny, który rozciąga się na większą część ulicy - zauważa Bartosz Warzecha, prezes Oddziału Koszalińskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Rozpoczęcie prac budowlanych związanych z nowym projektem zaplanowano jeszcze w listopadzie br., a przewidywany termin ukończenia inwestycji to koniec 2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie