×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Najbardziej prestiżowy adres we Wrocławiu ma już najemców

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 maj 2014 16:15
Najbardziej prestiżowy adres we Wrocławiu ma już najemców
OVO Wrocław, biura
Najbardziej prestiżowy adres we Wrocławiu ma już najemców
Najbardziej prestiżowy adres we Wrocławiu ma już najemców
Najbardziej prestiżowy adres we Wrocławiu ma już najemców
Najbardziej prestiżowy adres we Wrocławiu ma już najemców

Oficjalna sprzedaż powierzchni biurowych rozpoczęła się zaledwie dwa miesiące temu, a w OVO Wrocław właścicieli znalazło już 20 proc. lokali. Pod najbardziej prestiżowy adres we Wrocławiu wprowadzą się m.in. kancelarie adwokackie i notarialne, które będą miały dostęp do wielu usług OVO, a także pięciogwiazdkowego Hiltona z zapleczem sal konferencyjnych.

REKLAMA

OVO Wrocław to budynek przyszłości. Powstaje według projektu pracowni Gottesman–Szmelcman Architecture, która w opływowej formie połączyła wiele funkcji. W OVO znajdą się więc ekskluzywne apartamenty, lokale usługowe, centrum fitness oraz pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton. I oczywiście najbardziej prestiżowe biura.

OVO Offices to komfortowe powierzchnie biurowe, które gwarantują więcej niż typowe lokale użytkowe klasy A. Zlokalizowane są na 3 piętrze budynku, którego miękka
i opływowa bryła jest jedyna w swoim rodzaju i rozpoznawalna przez wszystkich. OVO znajduje się w samym sercu Wrocławia przy ul. Podwale 82-91, tuż obok gmachu Poczty Głównej i Parku Słowackiego. Jednak doskonała lokalizacja to nie wszystko. Właściciele biur będą mieli dostęp do licznych udogodnień.

- Oferujemy usługę concierge, luksusowe centrum fitness, podziemny parking, a tuż pod powierzchniami biurowymi hotel Hilton z restauracją oraz sala konferencyjna. Dodatkowo biurowe lobby będzie zlokalizowane obok recepcji Hiltona. Wszystko się tutaj dopełnia – mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu.

OVO Wrocław nie proponuje biur na wynajem, ale nietypowo – jedynie na sprzedaż. Biura są oferowane od połowy marca i do tej pory właścicieli znalazło już 5 lokali
o powierzchniach od 80 do ponad 200 m kw. To 20 proc. dostępnej w OVO całkowitej powierzchni biurowej, która wynosi 3850 m kw. W ofercie pozostały jeszcze 23 lokale biurowe. Większość z nich o powierzchni ok. 100 m kw., ale OVO może zaprojektować wnętrze na miarę potrzeb danej firmy. Wtedy projekt uzgadniany jest z przyszłym właścicielem biura.

- Podobnie jak w przypadku apartamentów, biura cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miejsce dla siebie znajdują tu kancelarie adwokackie czy biura notarialne, które kładą nacisk na prestiżową lokalizację i ekskluzywne wnętrza. To sprawi, że zwiększy się także prestiż firmy – mówi Ewa Omasta.

Futurystyczny kompleks OVO Wrocław będzie miał w sumie 9 kondygnacji (w tym 2 podziemne). Na parterze znajdą się lokale usługowe, a także recepcja hotelu Hilton, restauracja
i biurowe lobby. Pierwsze i drugie piętro zarezerwowane jest na pokoje hotelu. Na trzecim piętrze znajdą się ekskluzywne biura, a na trzech kolejnych kondygnacjach luksusowe apartamenty. OVO Wrocław będzie miało niezwykłą elewację. Nie tylko jej kształt – przypominający kroplę wody – będzie oryginalny. Do wykończenia zostanie użyty wyjątkowo trwały i elastyczny materiał – Corian. O technologii i projekcie architektonicznym OVO Wrocław opowiedział dla Propertydesign.pl architekt projektu Asaf Gottesman.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie