Najpiękniejsza panorama Los Angeles? Tylko z niebotycznego InterContinentaluPropertyDesign.pl - 11-10-2017 13:24


InterContinental Hotels Group, jedna z wiodących firm hotelarskich, ogłosiła otwarcie hotelu w centrum Los Angeles. Jako najwyższy budynek na zachód od Chicago, 73 - piętrowy hotel InterContinental Los Angeles Downtown pozwala podziwiać panoramę Los Angeles na wysokości 335 metrów.

Hotel InterContinental jest częścią największego centrum handlowego Wilshire Grand Center, położonego w epicentrum Los Angeles. Powstały obiekt jest częścią ogólnoświatowej ekspansji IHG. Jest to największa nieruchomość grupy w Ameryce.

Osiemdziesiąt osiem eleganckich pokoi rozciąga się od 31 piętra do pierwszego niebotycznego holu w Los Angeles na 70. piętrze i oferuje gościom nową perspektywę obserwacji miasta.

InterContinental Los Angeles Downtown Hotel został zaprojektowany w taki sposób, aby zarówno podróżni, jak i mieszkańcy miasta mogli z dystansem spojrzeć na styl życia w Południowej Kalifornii.

Biorąc pod uwagę słoneczny kalifornijski klimat, hotel InterContinental oferuje prawie 8830 mkw. nowoczesnej, zaawansowanej technologicznie powierzchni sprzyjającej imprezom, spotkaniom towarzyskim, konferencjom i bankietom - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. InterContinental Los Angeles Downtown Hotel posiada również elegancką salę balowa oraz 33 sale konferencyjne.

Hotel InterContinental posiada certyfikat LEED.