REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Najstarsze centrum handlowe w Wielkopolsce odmienione

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 paź 2017 09:12
Najstarsze centrum handlowe w Wielkopolsce odmienione
fot. mat. prasowe

Zakończyły się trwające ponad 14 miesięcy prace modernizacyjne na terenie centrum handlowego ETC Swarzędz. Projekt koordynowany przez Grupę Capital Park oraz Akron Group uzyskał już prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

REKLAMA

ETC Swarzędz to jedno z najstarszych centrów handlowych w Wielkopolsce. Modernizacja obiektu trwała od lipca ubiegłego roku. Prace obejmowały przede wszystkim połączenie trzech oddzielnych budynków w jeden, który zyskał nowoczesną, odświeżoną fasadę. W obiekcie utworzony został nowy układ komunikacyjny z przestronnymi korytarzami, wzbogacony jest także o udogodnienia dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. Powiększony został również parking, który mieści obecnie 750 bezpłatnych miejsc postojowych oraz stojaki na rowery. ETC Swarzędz po modernizacji zajmie 20 tys. mkw. Obiekt zostanie oddany do użytku już w najbliższą sobotę, 7 października – to zwieńczenie pierwszego i największego etapu przebudowy dawnego centrum. Część prac będzie kontynuowana jeszcze przez kolejne miesiące. Projekt wnętrz powstał we współpracy Capital Park oraz ARS Retail Group.

– ETC Swarzędz ma ugruntowane tradycje handlowe i funkcjonuje tutaj od ponad 20 lat. Jesteśmy zadowoleni, że wraz z modernizacją udało nam się wnieść nową jakość i oddajemy do użytku mieszkańców nowoczesny, dostosowany do współczesnych standardów oraz oczekiwań konsumentów obiekt. Chcemy, by stał się on nie tylko miejscem zakupów, ale i relaksu, odpoczynku, a także spotkań. Oferta centrum jest tak skonstruowana, by odpowiadała na możliwie jak najszersze potrzeby naszych klientów, dzięki czemu nie będą musieli już oni jeździć do Poznania, by zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu, co znacząco oszczędzi ich czas – mówi Marcin Juszczyk, członek zarządu Grupy Capital Park, inwestora obiektu.

Komercjalizację obiektu prowadzi grupa BOIG. Inwestorami projektu modernizacji są Grupa Capital Park oraz Akron Group, a za realizację odpowiada generalny wykonawca – firma Doraco.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie