×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nasi projektanci w Berlinie

  • Autor: Instytut Polski w Berlinie
  • 14 maj 2014 09:43
Nasi projektanci w Berlinie
Projekt by Studio Rygalik, fot. Instytut Polski w Berlinie

Towarzysząca międzynarodowemu festiwalowi designu DMY Berlin, wpisana w oficjalny program Design Week Berlin wystawa Studio Rygalik Show Room, to pierwsza na terenie Niemiec przekrojowa prezentacja projektów i obiektów powstających w biurze projektanckim Tomka i Gosi Rygalików od roku 2006 do dzisiaj.

REKLAMA

Limitowane serie, realizacje site specific, obiekty eksperymentalne, łączące nowatorski, funkcjonalny design z fascynującą artystów, zwłaszcza Gosię Rygalik sztuką …gotowania i serwowania potraw.

Jako artyści unikają sensacji i ekstrawagancji. Inspirując się codziennym życiem, świadomie i z rozwagą wykorzystują możliwości wybranych przez siebie materiałów, tworząc nowoczesne w swej formie meble i przedmioty- w równej mierze estetyczne, co funkcjonalne. A przy tym gwarantujące wysoką jakość i trwałość.

Wernisaż odbędzie się w dniu 15.05.2014 o godz. 19:00, natomiast finisaż i food event z udziałem artystów Gosi i Tomka Rygalik oraz kuratora Ake Rudolfa w dniu 30.05.2014 o godz. 19:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w Instytucie Polskim w Berlinie. Więcej informacji na temat tego niezwykłego projektu znajdziesz tu

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie