REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Niedźwiadki, ogromna choinka i zapach pierników... Tak Galeria Północna wita swoje pierwsze święta

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 01 gru 2017 14:01
Niedźwiadki, ogromna choinka i zapach pierników... Tak Galeria Północna wita swoje pierwsze święta
fot. materiały prasowe
Niedźwiadki, ogromna choinka i zapach pierników... Tak Galeria Północna wita swoje pierwsze święta
Niedźwiadki, ogromna choinka i zapach pierników... Tak Galeria Północna wita swoje pierwsze święta

Polarne niedźwiadki, 12-metrowa błyszcząca światełkami choinka, zapach pieczonych pierniczków i poczta polarna, która dostarczy życzenia w najdalsze zakątki świata. Pierwsze Święta Galerii Północnej będą miały wyjątkową oprawę. 3 grudnia koncert piosenek świątecznych w wykonaniu Kasi Łaskiej zainauguruje dekoracje świąteczne. Od 2 do 23 grudnia na dzieci oraz dorosłych czekają liczne atrakcje.

REKLAMA

W Galerii Północnej zapanował już prawdziwie świąteczny klimat, a zimową metamorfozę widać z daleka. Przy wejściu od ulicy Światowida do przeżycia arktycznej przygody i wspólnych zdjęć zaprasza misiowa rodzinka - mały polarny niedźwiadek i jego mama. W towarzystwie okazałej, 12-metrowej choinki przypominają, że już niedługo w powietrzu uniesie się zapach wigilijnych potraw a pod choinką pojawią się wymarzone prezenty. Świetlista karuzela z saniami i reniferami, świątecznie podświetlone drzewa i nastrojowe projekcje na ścianach witają zaś gości od strony ulicy Trakt Nadwiślański. Kolejne niespodzianki czekają na klientów w środku galerii. Olbrzymie śnieżynki, lodowe sople oraz kry z polarnymi niedźwiedziami towarzyszą gościom z przedświątecznych zakupach. Na dzieci czeka zaś interaktywna Arktyczna Wyspa z zimowym placem zabaw, stanowisko do animacji, manufaktura pierniczków oraz fotel pilnowany przez polarne niedźwiedzie, na którym już 6 grudnia po raz pierwszy zasiądzie Święty Mikołaj. Efektowane, zimowe dekoracje Galerii Północnej to łącznie 250 tysięcy punktów świetlnych, bazujących na energooszczędnych diodach eko-LED.

- Efektowne dekoracje na stałe wpisały się w świąteczny rytuał galerii handlowych. Z jednej strony są czynnikiem tworzącym niepowtarzalny klimat do prezentowych zakupów, z drugiej elementem bardzo miło przyjmowanym i chętnie podziwianym przez klientów. Tworzą wyjątkową atmosferę, pozwalają przenieść się myślami do miłych chwil, a dla nas są też dodatkowo pretekstem do stworzenia świątecznej opowieści i zaproszenia gości Galerii Północnej do wspólnego celebrowania przedświątecznych przygotowań – podsumowuje projekt Emilia Szkudlarek, dyrektor marketingu Galerii Północnej.

W iluminacjach Galerii Północnej dominuje motyw polarnego niedźwiedzia a cała akcja ma również charakter edukacyjny, związany z ochroną tego ginącego gatunku. O 2 grudnia nasi klienci będą mogli poznać ciekawe fakty związane z życiem niedźwiedzi polarnych, a także wziąć udział w ciekawych animacjach organizowanych przez 7 dni w tygodniu. Jako że jednym z głównych czynników zagrażających zwierzętom żyjącym w klimacie polarnym jest globalne ocieplenie, nasze dekoracje musiały spełniać szereg parametrów związanych z energooszczędnością i bezpieczeństwem. Ekologia ważnym elementem strategii Galerii Północnej i nie zapominamy o niej także w czasie Świąt.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie