×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Noc Wieżowców w unikalnej kawiarni

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 gru 2018 16:44
Noc Wieżowców w unikalnej kawiarni
Noc Wieżowców. Fot. Kuba Jurkowski

W kawiarni #tag przy ul. Prostej 53 w Warszawie można do końca 2018 r. podziwiać Noc Wieżowców. To najprawdopodobniej jedyne takie wydarzenie na świecie dla pasjonatów fotografowania, osób lubiących podziwiać panoramę miasta z wysokości, fanów odwiedzania miejsc, które na co dzień są niedostępne oraz dla miłośników Warszawy.

REKLAMA

Trzecia edycja Nocy Wieżowców odbyła się 29 września 2018 r. Uczestnicy mogli podziwiać panoramę Warszawy z budynków: Cosmopolitan, Eurocentrum Office Complex, Intercontinental Warszawa, Intraco, Ilmet, Generation Park, Novotel Warszawa Centum, Rondo 1, Warsaw Spire, Prosta Tower, Warsaw Trade Tower, Złota 44, Holiday Inn Warsaw City Centre, Europejski, Leonardo Royal Hotel Warsaw (JM Tower).

Zasięg wydarzenia wyniósł prawie milion osób, a aktywnie zainteresowanie wykazało 15 tysięcy ludzi. W tegorocznej edycji dostępne było 2500 wejściówek, które jak zwykle rozchodziły się w szybkim tempie.

W poprzednich edycjach wydarzenia, w 2015 i 2016 roku, wzięło udział ponad 5 tysięcy osób, które mogły zobaczyć Warszawę z góry, z kilkunastu do nawet kilkudziesięciu pięter, z perspektywy prawdziwie lotniczej.

W tym roku organizatorzy wraz z partnerami wydarzenia, którymi byli Cushman & Wakefield oraz kawiarnia #tag nagrodzili 12 najlepszych zdjęć wybranych spośród ponad 1400 prac. Większość zdjęć z wystawy zostanie przekazana na aukcję na rzecz WOŚP.

- Jesteśmy pod wrażeniem poziomu artystycznego zdjęć oraz rosnącej z roku na rok popularności Nocy Wieżowców. Już teraz możemy obiecać Państwu kolejne edycje wydarzenia w nadchodzących latach – mówi Kuba Jurkowski, szef działu foto Nowa Warszawa.

- Noc Wieżowców jest wyjątkowym wydarzeniem, które pozwala mieszkańcom Warszawy, a nawet całej Polski, cieszyć się niesamowitym widokiem panoramy stolicy z najwyższych pięter drapaczy chmur, na co dzień niedostępnych dla zwykłych odwiedzających. Uważamy, że jest to wspaniała inicjatywa, dlatego Cushman & Wakefield zdecydował się na sponsorowanie i wzięcie aktywnego udziału w tegorocznej edycji Nocy Wieżowców. Jako firma zarządzamy wieloma budynkami w całej Polsce, ale Warszawa ma niepowtarzalny klimat, a tutejsze biurowce już na dobre wpisały się w krajobraz miasta i stanowią prawdziwą wizytówkę stolicy – powiedział Marcin Kocerba, Associate w dziale Rynków Kapitałowych, Cushman & Wakefield.

- Kawiarnia #tag powstała z myślą o ludziach tworzących cyfrowe treści, dlatego z przyjemnością gościmy wystawę nagrodzonych zdjęć w naszym lokalu. Koncept kawiarni i budowanie wokół niej społeczności twórców jest naszą misją. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy i jednocześnie poznania unikalnej przestrzeni jaką oferuje #tag – dodaje Mateusz Kwiatkowski, współwłaściciel #tag.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie