×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

NoVa Park stawia na Internet

  • Autor: propertydesign.pl
  • 15 maj 2014 10:50
NoVa Park stawia na Internet
fot. Centrum handlowe NoVa Park

Gorzowskie centrum handlowe NoVa Park zainwestowało w sieć Wi-Fi i uruchomiło dostęp do darmowego internetu bezprzewodowego na terenie całego centrum.

REKLAMA

Sieć Wi-Fi dostępna na terenie całego obiektu pozwoli NoVa Park na jeszcze bardziej efektywne komunikowanie się ze swoimi klientami. Publiczny hot spot spowoduje także, że mieszkańcy Gorzowa będą mogli swobodnie i za darmo korzystać z sieci podczas zakupów w NoVa Park.

Wraz z pojawieniem się nowego rozwiązania, wystartowała także nowa strona internetowa. Odświeżona witryna NoVa Park ma przede wszystkim ułatwić użytkownikom dostęp do najważniejszych informacji i funkcjonalności. Zastosowanie zupełnie nowej szaty graficznej powoduje, że strona internetowa zyskała nowoczesny wygląd.

– Darmowe Wi-Fi to nie tylko nowoczesne narzędzie marketingowe, ale także kolejne udogodnienie będące odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Gorzowa. Z kolei nowa strona www została stworzona z myślą o naszych klientach, aby mogli w prosty i przejrzysty sposób znaleźć wszystko o NoVa Park. Jesteśmy pewni, że odświeżona witryna będzie cennym źródłem informacji dla każdego, kto jest zainteresowany naszym obiektem – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie