×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa bryła handlowa w Ciechanowie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 kwi 2022 10:43
  • Aktualizacja: 12 kwi 2022 10:44
Nowa bryła handlowa w Ciechanowie
Trei przygotowuje inwestycję w Ciechanowie, fot. mat. inwestora
Nowa bryła handlowa w Ciechanowie
Nowa bryła handlowa w Ciechanowie

Jako jedni z pierwszych na polskim rynku dostrzegli potencjał mniejszych miast. Trei Real Estate Poland wybuduje park handlowy w Ciechanowie. Obiekt, który powstanie pod marką Vendo Park dostarczy na lokalny rynek 6 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni handlowej. Mieszkańcy będą mogli zrobić w nim zakupy jeszcze w tym roku. Za projektem nowego parku dla Trei stoi pracownia Technika Projekt z Wrocławia.

REKLAMA

Vendo Park powstanie przy ul. Gostkowskiej w Ciechanowie. Deweloper nabył tam grunty o powierzchni 2,4 ha, na których zbuduje park handlowy liczący 6 000 mkw. Obiekt, ze względu na swoją powierzchnię, mieści się w kategorii centrów convenience, czyli skupia się na zaspokojeniu podstawowych potrzeb zakupowych i wygodzie kupujących. Inwestor w ciechanowskim parku handlowym planuje otwarcie ośmiu sklepów. Obiekt przyjmie pierwszych klientów w czwartym kwartale 2022 r.

- Jako jedni z pierwszych na polskim rynku dostrzegliśmy potencjał mniejszych miast, gdzie sukcesywnie dostarczamy atrakcyjne miejsca zakupów. Ciechanów to dziewiąta lokalizacja w województwie mazowieckim, w której będzie obecna marka Vendo Park. Wcześniej wybudowaliśmy parki handlowe m.in. w Mińsku Mazowieckim, Zielonce, Pułtusku czy Radzyminie. Podstawą naszych inwestycji jest dobrze dobrany zespół najemców, którzy dostarczają różnorodną ofertę – są to zarówno dyskonty, jak i sklepy z elektroniką, odzieżowe, sportowe, drogerie, apteki, a także operatorzy spożywczy – w Ciechanowie będzie to Lidl - komentuje Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Ciechanów położony na północy województwa mazowieckiego, jest miastem z dużym potencjałem inwestycyjnym. Swój kapitał lokują tutaj m.in. firmy produkcyjne, a aktualnie realizowana jest również budowa elektrociepłowni na biomasę. Dzięki tej inwestycji miasto odchodzi od użycia węgla w produkcji ciepła, kierując się w stronę odnawialnych źródeł energii. Miejscowość zamieszkuje ponad 44 tysiące osób, a cały powiat ciechanowski liczy prawie 90 tysięcy mieszkańców. To dla nich będzie skierowana oferta nowego parku handlowego. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie