×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa bryła handlowa w Dzierżonowie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 kwi 2022 16:44
Nowa bryła handlowa w Dzierżonowie
fot. mat. prasowe

W Dzierżoniowie powstanie największy retail park w regionie. Falcon Investment Management we współpracy z BOIG stoją za inwestycją, którą zaprojektują MOFO Architekci. Pierwszych klientów centrum powita już w czwartym kwartale 2023 roku.

REKLAMA

Retail Park Dzierżoniów będzie dominującym obiektem handlowym w regionie. Na powierzchni 14 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 20 sklepów. Wśród nich obecne będą m.in. Cropp, House, Sinsay, Rossmann, Pepco, RTV Euro AGD i Martes Sport. Ofertę spożywczą retail parku stworzy supermarket Lidl. owierzchnia supermarketu wyniesie ok. 2 tys. mkw. Dla zmotoryzowanych klientów na terenie retail parku udostępniony zostanie parking na 400 pojazdów wyposażony m.in. w stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. 

Inwestycja powstanie w południowej części miasta przy ul. Batalionów Chłopskich która stanowi główną arterią komunikacyjną miasta i jest drogą wojewódzką (DW384) łączącą Dzierżoniów z Bielawą. W zasięgu obiektu znajdą się nie tylko mieszkańcy miasta, ale również Bielawy i części powiatu - łącznie blisko 100 tys. potencjalnych klientów. 

Inwestorem obiektu jest Retail Invest Sp. z o.o. należąca do grupy Falcon Investment Managament. Za koordynację budowy i komercjalizację obiektu odpowiada BOIG, a za projekt studio MOFO Architekci. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie