Nowa bryła handlowa w Zielonej GórzePropertyDesign.pl - 05-01-2021 10:57


Jeszcze na przełomie 2021/2022 w Zielonej Górze otwarty zostanie nowy park handlowy marki Stop Shop. Obecnie inwestor przymierza się do wyboru wykonawcy generalnego budowy.

Immofinanz, właściciel europejskiej marki parków handlowych Stop Shop otrzymał w ostatnich dniach pozwolenie na budowę dla swojego najnowszego planowanego projektu pod tym brandem, w Zielonej Górze. W aktualnej fazie, inwestor przymierza się do wyboru generalnego wykonawcy. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziane jest w najbliższych miesiącach, a ukończenie i otwarcie nowego parku handlowego Stop Shop Zielona Góra ma nastąpić na przełomie roku 2021/2022.

Centrum będzie miało łącznie 14 sklepów na dostępnej powierzchni pod wynajem ponad 6.600 m kw. Bezpośrednio przed STOP SHOP-em dostępnych będzie ok. 160 miejsc parkingowych. Działka, na której realizowany będzie zielonogórski projekt znajduje się w sąsiedztwie istniejącego już supermarketu oraz sklepu DYI, które dzięki komplementarności oferty, będą pozwalały klientom na realizację szerokich potrzeb zakupowych w jednym miejscu.