REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Nowa data otwarcia hotelu Kyriad Stargard

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 14 paź 2022 12:44
Nowa data otwarcia hotelu Kyriad Stargard
Wnętrza hotelu Kyriad Stargard, fot. mat. prasowe LHG

Na otwarcie hotelu Kyriad Stargard przyjdzie jeszcze poczekać. Start obiektu, zaplanowany wcześniej na 17 października został przesunięty na listopad.

REKLAMA

  • Zapowiadane na 17 października otwarcie hotelu Kyriad Stargard odbędzie się w późniejszym terminie.
  • Opóźnienie ma związek z wydłużającymi się odbiorami technicznymi i testami bezpieczeństwa instalacji, start obiektu przesunięty jest na listopad. 
  • Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Kyriad to marka miejskich hoteli klasy średniej, w których każdy globtroter – zarówno biznesowy nomada szukający bezpiecznej przystani, jak i żądny przygód łowca atrakcji turystycznych – znajdą wszystkie niezbędne składniki radości podróżowania. Kyriad Stargard zlokalizowano w samym centrum miasta, w sąsiedztwie zabytków stargardzkiego gotyku i malowniczych parków zieleniących się nad brzegami rzeki Iny.

Wnętrza hotelu Kyriad Stargard, fot. mat. prasowe LHG
Wnętrza hotelu Kyriad Stargard, fot. mat. prasowe LHG

Obiekt oferuje 60 klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym Wi-Fi, stanowiskiem roboczym, wygodnym łóżkiem i łazienką. Na szczególną uwagę zasługuje cisza panująca w pokojach dzięki ścianom i wykładzinom zapewniającym wysoki poziom izolacji akustycznej. Kyriad Stargard oferuje dwie profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne (Spichrzową i Młyńską) o powierzchni od 35 do 40 metrów kwadratowych. W każdej z nich wydarzenia mogą odbywać się przy świetle dziennym lub w pełnym zaciemnieniu. 

Za projekt wnętrz odpowiada Grzegorz Kirkiewicz.

Kyriad to jeden z dynamicznie rozwijających się brandów LHG. Inwestorem jest Magdalena Szejny.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie