REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Nowa galeria handlowa w Legionowie. To projekt JP Architekci

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 sty 2017 09:07
Nowa galeria handlowa w Legionowie. To projekt JP Architekci
fot. materiały prasowe

W Legionowie na pograniczu dzielnic: Piaski, Centrum i Bukowiec, bezpośrednio przy ulicy Zegrzyńskiej, powstaje nowa galeria handlowo-usługowa. Galeria Zegrzyńska, zostanie ukończona i oddana do użytkowania w III kwartale 2017 roku przez firmę WRI Investment.

REKLAMA

Galeria Zegrzyńska mieści się nieopodal centrum miasta i jest unikalnym punktem komunikacyjno-komercyjnym. Jest łatwo dostępna dla klientów z  Legionowa oraz okolicznych miejscowości, zlokalizowanych wokół Zalewu Zegrzyńskiego. Kameralny charakter i zielone otoczenie inwestycji, tworzą atrakcyjne miejsce, idealne do udania się na zakupy z najbliższymi, z dala od zgiełku panującego w ścisłym centrum. Powierzchnia handlowa obiektu została rozlokowana na dwóch kondygnacjach naziemnych i wynosi ponad 2,2 tys. mkw. GLA.

W budynku może znaleźć się nawet 20 lokali handlowych oraz punktów usługowych. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów zostanie oddany przestronny, bezpłatny parking zewnętrzny obejmujący ponad 50 miejsc postojowych (w tym miejsca dla niepełnosprawnych i matek z dziećmi). Budynek będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wewnątrz, ulokowano windę znanego i renomowanego producenta, natomiast kondygnacja parteru (wolna od barier architektonicznych) będzie dostępna bezpośrednio z poziomu chodnika i parkingu.

Inwestorem jest polska spółka WRI Investment. - Planowany termin ukończenia prac budowlanych i oddania obiektu do użytkowania to III kwartał 2017 roku. Wierzę, że nasza inwestycja przyciągnie klientów niezwykłą atmosferą, wygodą zakupów i bogatą ofertą - powiedział Daniel Balla, członek zarządu WRI Investment.

Projekt budynku Galerii Zegrzyńskiej powierzono pracowni JP Architekci. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie