REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Nowa hala, basen zewnętrzny, plaża naturystów - Aquaparku Fala odświeżony

  • Autor: UM Łódź
  • 11 lip 2018 09:35
Nowa hala, basen zewnętrzny, plaża naturystów - Aquaparku Fala odświeżony
fot. pixabay

W sobotę, 21 lipca łodzianie będą mogli skorzystać z nowych atrakcji w Aquaparku Fala. Do ich dyspozycji oddane będą nowa hala z 25-metrowym basenem i ogromnymi jacuzzi oraz całoroczny basen rekreacyjny z masażami wodnymi i powietrznymi. Na Fali pojawi się też piaszczysta plaża dla naturystów. Tego dnia odbędzie się też rodzinny piknik z licznymi atrakcjami.

REKLAMA

21 lipca łodzianie odwiedzający Aquapark Fala będą mogli po raz pierwszy skorzystać z nowoczesnej hali basenowej z nowym, 5-torowym, 25-metrowym basenem sportowym oraz całorocznym basenem rekreacyjnym o nieregularnych kształtach, z podgrzewaną wodą. W jego bocznych ścianach i w podłodze znajdują się liczne wodne masażery oraz 8 łóżek do masażu powietrznego. Basen ten będzie połączony kanałem wypływowym z halą.

W hali obok basenu sportowego ulokowane są 3 ogromne jacuzzi. Może się w nich pomieścić na raz do 30 osób. Dwa z nich przewidziane są na 12 osób i jedno na 6 osób.

Kolejną nową atrakcją Aquaparku Fala jest największa w centralnej Polsce plaża dla naturystów. Ma ona tysiąc mkw. i jest otoczona estetycznym murem, który będzie chronił miłośników opalania nago przed wzrokiem ciekawskich. Plaża pokryta jest w całości złocistym piaskiem, na którym ustawiono leżaki i parasole.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie