REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Nowa Huta Przyszłości promuje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

  • Autor: www.krakow.pl
  • 09 kwi 2018 13:42
Nowa Huta Przyszłości promuje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
fot. mat. pras.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich trwa krakowska misja gospodarcza, która obejmuje zarówno przedstawienie miasta jako świetnie rozwijającej się europejskiej metropolii z bogatym zapleczem naukowym i rozwojową ekonomią, jak i pokazanie wartości inwestycyjnej wielkich miejskich projektów, tj. Nowej Huty Przyszłości, Kraków Airport oraz Nowego Miasta w Płaszowie Rybitwach.

REKLAMA

Przed przedstawicielami miasta seria spotkań z podmiotami aktywnymi na światowym rynku inwestycyjnym. Krakowscy urzędnicy będą mieli również okazję przeprowadzić rozmowy z Dubajską Agencją Rozwoju. W programie wizyty nie zabraknie spotkań z polskimi przedstawicielstwami dyplomatycznymi oraz gospodarczymi.

Miejska delegacja odwiedzi również targi inwestycyjne Annual Investment Meeting, w ramach których swoje stoisko ma spółka Kraków Nowa Huta Przyszłości. To coroczne organizowane w Dubaju wydarzenie gromadzi największych graczy rynkowych nie tylko z regionu Bliskiego Wschodu, ale z całego świata, stanowiąc tym samym bramę do pozyskania ciekawych partnerów biznesowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie