×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa odsłona salonu VOX w Jankach

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 cze 2014 12:44
Nowa odsłona salonu VOX w Jankach
fot. Nowy salon VOX
Nowa odsłona salonu VOX w Jankach
Nowa odsłona salonu VOX w Jankach
Nowa odsłona salonu VOX w Jankach
Nowa odsłona salonu VOX w Jankach
Nowa odsłona salonu VOX w Jankach

Po Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim przyszedł czas na Janki – nowy salon, w którym Meble VOX oraz Drzwi i podłogi VOX przedstawią ofertę wyposażenia i wykończenia wnętrz. W nowym miejscu znajdą się aż dwa tzw. kubiki dla architekta. Za aranżację salonu odpowiadają projektantki wnętrz z Grupy VOX.

REKLAMA

Nowe miejsce w Parku Handlowym Janki to już czwarta odsłona sieci Drzwi i podłogi VOX w stolicy. Koncept, który łączy dwie duże sieci z grupy kapitałowej VOX, to ukłon w stronę osób poszukujących dobrych produktów i dobrego designu. Nad aranżacją czuwała grupa projektantek wnętrz: Katarzyna Zając (Drzwi i podłogi VOX), Małgorzata Bernady, (Meble VOX), Katarzyna Kłopocka (Meble VOX) i Danuta Korcz (Meble VOX). Powstał nowoczesny salon z wyposażeniem wnętrz.

Nowoczesne zakupy i kubiki dla architekta

Działający w Jankach salon Drzwi i podłogi VOX zostanie połączony z salonem Meble VOX. Od 14 czerwca w Parku Handlowym Janki, na powierzchni 500 mwk., zgromadzona zostanie kompleksowa oferta obu firm.

Drzwi i podłogi VOX po raz kolejny zapraszają do współpracy projektantów – w nowym miejscu powstają aż dwa tzw. kubiki dla architekta. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń, w której klienci i architekci mogą swobodnie spotkać się i porozmawiać, to wygodny sposób na fachową konsultację w miejscu, w którym dostępna jest bogata oferta produktowa. Wspólną pracę nad projektami, a także podejmowanie indywidualnych decyzji, ułatwi aranżator – interaktywne narzędzie do tworzenia projektów wnętrz.

Obok oferty, wśród której znajdują się produkty czołowych producentów materiałów wykończeniowych, jak POL-SKONE,  D.R.E. czy Tarkett, Drzwi i podłogi Vox proponują także produkty dedykowane architektom i takie, które dostępne są wyłącznie w salonach sieci Vox – np. szwajcarskie podłogi LICO czy dywany B.I.C. Wśród nowości znajdą się m.in. oferujące wysoką jakość i dobre wzornictwo drzwi marki Asilo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie