REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Nowe centrum outlet Neinver w stylu alpejskiej wioski

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 14 lis 2017 14:30
Nowe centrum outlet Neinver w stylu alpejskiej wioski
Fot. materiały prasowe
Nowe centrum outlet Neinver w stylu alpejskiej wioski

Neinver wybuduje nowe centrum outlet we Francji – Alpes The Style Outlets, zlokalizowane w pobliżu granicy ze Szwajcarią. To będzie drugi projekt firmy w tym kraju. Powstanie Alpes The Style Outlets wpisuje się w międzynarodową strategię rozwoju Neinver w całej Europie. Projekt zostanie zaprezentowany na międzynarodowych targach nieruchomości handlowych MAPIC.

REKLAMA

Neinver jest drugim największym w Europie operatorem centrów outlet, a także liderem tego sektora w Hiszpanii i Polsce. Firma specjalizuje się w inwestycjach na rynku nieruchomości, budowaniu obiektów handlowych i zarządzaniu nimi.

Otwarcie Alpes The Style Outlets planowane jest na 2020 rok. Centrum zostanie zlokalizowane w pobliżu granicy ze Szwajcarią: pomiędzy Genewą - oddaloną o 25 minut jazdy samochodem, a Lyonem. Obszar jego oddziaływania obejmować ma 5,3 miliona osób. Obiekt będzie miał też bezpośrednie połączenie z autostradą A40, łączącą Szwajcarię i Francję. To kluczowa trasa, prowadząca z obu krajów do popularnych zimowych ośrodków turystycznych.

Alpes The Style Outlets zostanie zbudowane w stylu „alpejskiej wioski”. Na powierzchni handlowej, liczącej 19 tys. m2kw., powstanie 90 salonów outletowych z ekskluzywną ofertą, obejmującą uznane marki międzynarodowe i krajowe.

Neinver rozpoczął również rozbudowy i remonty części zarządzanych przez siebie centrów. W Niemczech prowadzona jest druga faza rozbudowy Halle Leipzig The Style Outlets, która przyniesie dodatkowe 7 tys. mkw. powierzchni handlowej z 40 salonami, do istniejących 11 700 mkw. i 50 salonów. W Polsce Neinver pracuje nad renowacją wnętrz Factory Kraków i buduje nowoczesną strefę restauracyjną, która poszerzy ofertę centrum o 8 placówek gastronomicznych i 177 miejsc siedzących. Firma rozpocznie także prace remontowe w Vicolungo The Style Outlets we Włoszech - w centrum, które dzięki bardzo dużej popularności, było już dwukrotnie rozbudowywane. Obiekt ma wyjątkową lokalizację - 30 minut od Mediolanu, lotniska Malpensa i niewiele dalej od Turynu. Jego obszar oddziaływania obejmuje 11,4 miliona osób. Na północy Hiszpanii, Neinver przeprowadzi także gruntowną renowację Fashion Outlet Barakaldo, pierwszą od otwarcia centrum w 2004 roku. Obiekt, którego obszar oddziaływania obejmuje 3,5 miliona osób, odnotował 40 proc. wzrost liczby odwiedzających w 2016 roku, w czasie zarządzania nim przez Neinver.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie