×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowe inwestycje TDJ Estate w Katowicach

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 cze 2014 14:26
Nowe inwestycje TDJ Estate w Katowicach
Biurowiec byłej DOKP, Katowice, TDJ Estate
Nowe inwestycje TDJ Estate w Katowicach

TDJ Estate zakupiła niedawno teren byłej bazy PKS przy ulicy Rzepakowej w Katowicach. Wstępna koncepcja zagospodarowania terenu obejmuje powstanie obiektu handlowo – usługowego o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych. W ciągu najbliższych tygodni spółka wystąpi o niezbędne decyzje administracyjne.

REKLAMA

TDJ Estate, spółka z grupy TDJ S.A., rozpoczyna przygotowania do kolejnej inwestycji na Śląsku - chodzi o projekt handlowo-usługowy na południu Katowic.

– W momencie podjęcia decyzji o budowie, inwestycja przy ulicy Rzepakowej poszerzy nasz portfel inwestycyjny na najbliższy czas – mówi Maciej Wójcik, Prezes Zarządu TDJ Estate – Realizowane i przygotowywane przez nas projekty są zróżnicowane, ale każda z tych inwestycji jest precyzyjnie zaadresowana i odpowiada na konkretne zapotrzebowanie rynku. Jednocześnie nie wykluczam uruchomienia kolejnych – dodaje.

Wcześniej TDJ Estate rozpoczęła prace nad inwestycją w ścisłym centrum miasta, w reprezentacyjnej przestrzeni przy katowickim Spodku. W ubiegłym roku spółka kupiła od PKP wieżowiec DOKP i otrzymała pozwolenie na jego rozbiórkę. W miejsce wieżowca powstaną dwa budynki, w których będą się mieściły biura i inne funkcje komercyjne.

TDJ Estate jest jedną ze spółek Grupy TDJ S.A., prywatnej firmy inwestycyjnej, która od ponad 30 lat prowadzi działalność w wielu sektorach gospodarki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie