×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowe wejście do warszawskiego zoo. Ruszył przetarg

  • Autor: UM Warszawa
  • Opublikowano: 24 kwi 2017 16:37
Nowe wejście do warszawskiego zoo. Ruszył przetarg
Wizualizacja nowego wejścia do warszawskiego zoo fot. Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta

Do 4 maja br. firmy mają czas na składanie ofert w przetargu na wykonanie nowego wejścia do warszawskiego zoo. Powstanie ono od strony ul. Jagiellońskiej, na wysokości placu Hallera. Wyłoniony w postępowaniu wykonawca, będzie miał maksymalnie 90 dni na wykonanie inwestycji.

REKLAMA

Budowa dodatkowego wejścia to kolejna inwestycja, która prowadzona będzie na terenie ogrodu zoologicznego. Rozpoczęły się tam prace przy remoncie alei głównej, kończy się budowa wybiegu dla panter śnieżnych, a reintrodukowane żółwie błotne na jesieni zyskają nowy dom. Wszystkie inwestycje prowadzone są przez Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta - informuje oficjalny portal miejski Warszawy.

Teraz SZRM poszukuje wykonawcy nowego wejścia, które zlokalizowane będzie po wschodniej stronie zoo. Powstanie tam budynek kasowy wraz z obrotowymi bramkami wejściowymi oraz furtką dla osób niepełnosprawnych. System bramek wejściowych będzie wyposażony w kontrolę dostępu. Ich otwieranie będzie się odbywało za pomocą czytnika biletów, a w sytuacjach awaryjnych przyciskiem z budynku kasowego. Forma budynku kas nawiązywać będzie do licznych na terenie ogrodu pawilonów drewnianych, w tym pawilonów przy głównym wejściu od strony ul. Ratuszowej. W jego wnętrzu oprócz kas znajdzie się niewielkie zaplecze socjalne i sanitarne, a wszystkie pomieszczenia będą klimatyzowane.

Więcej informacji o przetargu na stronie SZRM.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie