×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowe wnętrza i odmieniona restauracja hotelowa

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 kwi 2014 14:40
Nowe wnętrza i odmieniona restauracja hotelowa
Pokoje w Qubus Hotel Głogów
Nowe wnętrza i odmieniona restauracja hotelowa

Hotel Qubus w Głogowie przeszedł metamorfozę - zmieniły się zarówno pokoje, jak i hotelowa restauracja. - Na rynku lokalnym jesteśmy znanym i lubianym obiektem noclegowym, który oferuje bardzo wysoką jakość usług potwierdzoną licznymi referencjami firm oraz osób prywatnych. Bycie liderem zobowiązuje nas do tego, by cały czas się rozwijać i spełniać oczekiwania naszych gości - mówi Mariusz Kaczmarski Dyrektor Qubus Hotel Głogów.

REKLAMA

Od lutego do kwietnia trwała modernizacja hotelu Qubus Hotel Głogów. Wprowadzono wiele udogodnień i zmian w infrastrukturze obiektu. Qubus Hotel Głogów na rynku lokalnym funkcjonuje już 13 lat. Przez ten czas stał się jednym z najchętniej wybieranych hoteli w Głogowie. Przyjeżdżają do niego zarówno goście z zagranicy, z okolicznych firm i przedsiębiorstw, jak też sami mieszkańcy miasta, którzy organizują w nim przyjęcia okolicznościowe. 

- Co roku odwiedzają nas setki gości. By zapewnić im pełnię komfortu hotel cały czas się zmienia i rozwija swoją infrastrukturę. Obiekt przeszedł znaczny lifting. - mówi Mariusz Kaczmarski dyrektor Qubus Hotel Głogów. - Odświeżyliśmy m.in. pokoje na 4 i 5 piętrze. Wymienione zostały zasłony, kapy na łóżka i co najważniejsze zamontowana została w nich klimatyzacja oraz nowe telewizory LCD. Modernizacja objęła 44 pokoje.

Nowy wygląd zyskała również restauracja, w której wymienione zostały rolety i kasetony sufitowe. Wszystkie elementy dobrano pod względem najlepszej jakości materiałów. Współgrają one również kolorystycznie z wyjątkowymi fototapetami obrazującymi miasto Głogów. Ze względu na to, że w restauracji hotelowej organizowanych jest bardzo dużo imprez okolicznościowych, dyrekcja hotelu postanowiła zainwestować także w dodatkową klimatyzację. Dodatkowo w holu recepcyjnym i lobby barze pojawiły się nowe rolety.

Przy aranżacji wnętrz i doborze materiaó hotel współpracował z firmami Top-Poligrafia z Głogowa i Aluzaro Dekor z Wrocławia.

Qubus Hotel Głogów to jeden z 14 obiektów w całej sieci. Hotel klasy biznes proponuje swoim gościom 104 miejsca w 80 komfortowych pokojach. Obiekt posiada również dwie nowocześnie wyposażone sale konferencyjne o łącznym metrażu 115 mkw. i elegancką restaurację.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie