REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowe wnętrza w Qubus Hotel Kraków

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 mar 2014 11:27
Nowe wnętrza w Qubus Hotel Kraków
Torino Paninoteka&Bar w Qubus Hotel Kraków

Od 5. marca goście Qubus Hotel Kraków będą mogli korzystać z nowego lobby baru. Torino Paninoteka&Bar został zaprojektowany w stylu włoskich knajpek.

REKLAMA

W obiektach hotelowych lobby bar staje się strefą łączącą funkcje wypoczynkową, konsumpcyjną i informacyjno-biznesową. Miejsce to może też być oryginalnym wyróżnikiem danego obiektu.

- Wierzymy, że dobrze zaprojektowany lobby bar może stać się dodatkowym elementem budującym pozytywne doświadczenie wśród naszych gości – mówi Jarosław Gbyl, dyrektor Qubus Hotel Kraków. - Chcemy, aby włoski klimat w Torino wpłynął na dobry nastrój naszych gości - dodaje.

Wystrój lokalu nawiązuje do włoskiego Turynu (Torino). Na ścianach znajdują się m.in. duże fototapety przedstawiające samochód Fiat 500, produkowany w Turynie w latach 1957 do 1975. Do dyspozycji gości oddane są również wygodne i nowoczesne sofy i fotele. - Wszystko utrzymane jest w jasnych i żywych barwach – dodaje Jarosław Gbyl.

Torino Paninoteka&Bar w Krakowie to już drugi tego typu lokal w sieci Qubus Hotel. Pierwszy otwarto trzy lata temu w Qubus Hotel Bielsko-Biała. Propozycja włoskich knajpek jest pomysłem sieci na wzbogacenie oferty gastronomicznej w swoich obiektach hotelowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie