Nowoczesna i świetlista bryła Q22 doceniona za architekturępropertydesign.pl - 26-08-2016 10:21


Q22 - 155-metrowy, nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w biznesowym centrum Warszawy - został nominowany w konkursie Prime Property Prize 2016 aż w trzech kategoriach. Doceniono go za architekturę, "zielone" rozwiązania oraz uznano za jeden z najlepszych projektów biurowych oddanych do użytku w ciągu ostatniego roku.

Nowoczesna, świetlista bryła została zaprojektowana przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates. Obiekt oferuje ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Na podziemnym parkingu znalazło się 118 miejsc parkingowych dla rowerzystów.

Zagłosuj na Q22 w konkursie Prime Property Prize

Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent z jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce (niemal 80%).

Pozwolenie na użytkowanie budynek uzyskał w czerwcu br.

Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator VI edycji konferencji Property Forum 2016.

Konkurs Prime Property Prize 2016 ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2016, która odbędzie się w Domu Mody VitKac i będzie podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2016, zaplanowanego w dniach 26-27 września 2016 roku w Warszawie (hotel Sheraton).