×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesny system multimedialny w hotelu Grand Lubicz

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 maj 2014 16:22
Nowoczesny system multimedialny w hotelu Grand Lubicz
Hotel Grand Lubicz

W kompleksie hotelowym Grand Lubicz wdrożony zostanie nowy system multimedialny - iLumio. Największy hotel na Pomorzu, na który składa się 360 pokoi, podpisał 5. maja br. umowę z właścicielem systemu - spółką Wind Mobile.

REKLAMA

ILumio to najnowszej generacji system multimedialny, który zapewnia gościom stały dostęp do telewizji HD, internetu, wypożyczalni VOD, gier i aplikacji, a także umożliwia korzystanie z usług hotelowych w interaktywny sposób. - Od strony zaplecza hotel ma możliwość lepszej organizacji pracy oraz indywidualnego podejścia do gości hotelowych, co znacznie wpływa na wydajność i komfort pobytu - czytamy na portalu Propertynews.pl.

Liczbę odbiorców korzystających z rozwiązania iLumio szacuje się na 150.000 użytkowników rocznie. Do grona Klientów Software Mind, gdzie wdrożono rozwiązanie iLumio należą m.in. Nosalowy Dwór w Zakopanem, Zdrojowa Invest - sieć Condo hoteli w Polsce, hotel Puro, hotel Arłamów, hotel Mikołajki czy sieć hoteli Likus. Teraz dołączy do nich także hotel Grand Lubicz w Ustce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie