×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy Best Western Plus będzie częścią galerii handlowej Brzeg

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 cze 2014 13:46
Nowy Best Western Plus będzie częścią galerii handlowej Brzeg
Przyszły Best Western Plus Hotel Brzeg
Nowy Best Western Plus będzie częścią galerii handlowej Brzeg
Nowy Best Western Plus będzie częścią galerii handlowej Brzeg

Przyszły Best Western Plus Hotel Brzeg będzie znajdował się w historycznym centrum miasta, blisko amfiteatru, Starego Miasta, Zamku Piastów Śląskich i Katedry św. Jadwigi, przy ul. Wrocławskiej 5. Będzie częścią popularnego centrum handlowego Galeria Brzeg.

REKLAMA

Najnowszy hotel Best Western w Polsce powstaje w Brzegu, 42 km od Wrocławia. Obiekt zostanie otwarty w kwietniu 2015 r. i ma w zamierzeniu inwestora uzupełnić ofertę galerii handlowej Galeria Brzeg. Do hotelu będzie można dotrzeć zarówno pociągiem, jak i samochodem – od autostrady A4 dzieli go 20 km. 

Nowy hotel Best Western w Brzegu zaoferuje 60 pokoi wyposażonych zgodnie z podwyższonym standardem Best Western PLUS. Dla gości biznesowych przygotowano w projekcie przestrzeń konferencyjną z czterema salami. Hotel udostępni również restaurację, lobby bar i centrum fitness. Na podróżujących samochodami czekać będzie 30 miejsc parkingowych. Obiekt zostanie otwarty w kwietniu 2015 r.

Projekt budowlany przedsięwzięcia opracowała i nadzoruje Pracownia Akapit z Brzegu. Projektant wykończenia wnętrz zostanie wyłoniony do końca czerwca 2014 r.

- Jesteśmy bardzo dumni, że firma Hotel Professionals została wybrana na strategicznego doradcę inwestycji w Brzegu. Polski rynek hotelowy dynamicznie się rozwija i widzimy, że coraz więcej prywatnych inwestorów szuka możliwości dołączenia do silnych, międzynarodowych marek, co pomaga osiągnąć sukces ich obiektom. Naszym zdaniem oferta Best Western jest dla nich bardzo dobrym rozwiązaniem - mówi Alex Kloszewski Managing Partner w firmie Hotel Professionals.

- Bycie częścią największej na świecie rodziny hotelowej jest dla nas dużym atutem. Brzeg to piękne, historyczne miasto, w którym nadal brakuje jednak odpowiedniej bazy hotelowej. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z Best Western Brzeg zyska obiekt na najwyższym, światowym poziomie, na czym skorzystają również jego mieszkańcy. Hotel wzbogaci również ofertę Galerii Brzeg – mówi Maciej Knyrek dyrektor hotelu.

- Bardzo się cieszę, że hotel Best Western stanie w tak malowniczym mieście jak Brzeg. Naszą ambicją jest stworzenie w Polsce sieci o zasięgu ogólnopolskim, bardzo więc chcemy być obecni również w mniejszych miastach, w których jest duży potencjał rozwoju - mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę. – Współpraca z Hotel Professionals daje nam pewność, że ta inwestycja zostanie doskonale zaplanowana i dzięki temu obiekt będzie bardzo cennym nabytkiem w naszym portfolio – dodaje Gheorghe Cristescu.

Best Western jest drugą największą siecią hoteli w Polsce. Obecnie oferuje 22 obiekty i prawie 2000 pokoi w trzech standardach: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS i BEST WESTERN PREMIER.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie