×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy Europejski Bauhaus wśród tematów EEC

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 16 lut 2022 11:35
  • Zaktualizowano: 16 lut 2022 11:38
Nowy Europejski Bauhaus wśród tematów EEC
Nowy Europejski Bauhaus wśród tematów EEC, fot. mat. PTWP

W dniach 25-27 kwietnia br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się Europejski Kongres Gospodarczy. Wśród aktualnych i kluczowych dla przyszłości tematów, które zostaną poruszone w trakcie spotkania nie mogło zabraknąć Nowego Europejskiego Bauhausu.

REKLAMA

Trzy dni wypełnione dyskusjami na najbardziej aktualne tematy, prezentacje i spotkania w gronie przedstawicieli europejskich rządów, przedsiębiorców reprezentujących różne branże gospodarki oraz młodych aktywistów – XIV Europejski Kongres Gospodarczy (EEC – European Economic Congress) odbędzie się w terminie 25-27 kwietnia br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Po raz pierwszy wydarzeniu towarzyszyć będzie Europejskie Forum Młodych Liderów.

Nowy Europejski Bauhaus

Szeroki i różnorodny zakres tematyczny obejmuje kilkanaście głównych obszarów, co daje ponad sto debat, sesji, spotkań i innych wydarzeń. Program tegorocznego Kongresu obejmuje kluczowe zagadnienia dotyczące zjawisk, które w najbliższej przyszłości będą zmieniać gospodarczą i społeczno-gospodarczą rzeczywistość. Wśród nich nie mogło zabraknąć Nowego Europejskiego Bauhausu, będącego odpowiedzią UE na kryzys klimatyczny. 

Rozmówcy będą próbować odpowiedzieć na pytania, jak stworzyć nowy styl życia, zakładający zgodność wzornictwa z zasadami zrównoważonego rozwoju. Poruszane będą takie aspekty Nowego Bauhausu, jak zielona transformacja, towary opierające się na obiegu zamkniętym czy szeroko pojęta inkluzywność.

Rejestracja umożliwiająca udział w XIV Europejskim Kongresie Gospodarczym (25-27 kwietnia 2022 r.) rozpocznie się w marcu na stronie internetowej wydarzenia.

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach to największa impreza biznesowa w Europie Środkowej, trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem najważniejszych osobistości świata polityki, biznesu, nauki, ekonomii, samorządu. Podczas ubiegłorocznego Europejskiego Kongresu Gospodarczego zarejestrowało się blisko 9 tys. uczestników, w tym 5,7 tys. biorących udział stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Kongresowe debaty zostały odtworzone w czasie rzeczywistym 290 tys. razy.

Więcej informacji: www.eecpoland.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie