REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Nowy hotel marki MGallery otworzył podwoje

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 14 lip 2022 14:59
Nowy hotel marki MGallery otworzył podwoje
Hotel The Emporium Plovdiv – MGallery, fot. mat. prasowe Accor
Nowy hotel marki MGallery otworzył podwoje
Nowy hotel marki MGallery otworzył podwoje
Nowy hotel marki MGallery otworzył podwoje
Nowy hotel marki MGallery otworzył podwoje

12 lipca odbyło się oficjalne otwarcie hotelu The Emporium Plovdiv – MGallery w mieście Płowiw w Bułgarii. Za designem obiektu stoi ceniona pracownia Sundukovy Sisters S+S.

REKLAMA

  • The Emporium Plovdiv – MGallery to wyjątkowy 5-gwiazdkowy hotel zlokalizowany w mieście Płowdiw w Bułgarii,
  • Obiekt wyróżnia dobry design, niepowtarzalny champagne bar i luksusowe pokoje z najnowszymi udogodnieniami technologicznymi.
  • Za design hotelu odpowiada studio Sundukovy Sisters S+S.

We wtorek 12 lipca odbyło się uroczyste otwarcie hotelu The Emporium Plovdiv – MGallery  w Bułgarii. W wydarzeniu, które jest jednym z kamieni milowych dla bułgarskiej branży hotelarskiej i turystycznej wzięli udział najważniejsi przedstawiciele Accor oraz lokalni i międzynarodowi dziennikarze. Hotel oferuje design spod kreski cenionego studia Sundukovy Sisters S+S oraz szereg udogodnień, również technologicznych. Rozwiązania smart pozwalają zaspokoić indywidualne potrzeby gości i w zależności od ich nastroju dostosować oświetlenie, zamykać lub otwierać zasłony czy aktywować system audiowizualny. 

Hotel The Emporium Plovdiv – MGallery, fot. mat. prasowe Accor
Hotel The Emporium Plovdiv – MGallery, fot. mat. prasowe Accor

 – The Emporium Plovdiv - MGallery, położony w centrum miasta i czerpiący inspirację ze wspaniałej lokalizacji stanie się czarującym sanktuarium i obietnicą bogatych doświadczeń oraz niezapomnianych przygód. Niepowtarzalny charakter i niezwykłą historia hotelu będzie szczególnym uzupełnieniem unikatowej butikowej kolekcji MGallery – przekonuje Paweł Pańczak, dyrektor hotelu The Emporium Plovdiv - MGallery.

Lokalne dziedzictwo wplecione w design

Za design w The Emporium Plovdiv – MGallery odpowiadają Olga i Irina Sundukovi, założycielki Sundukovy Sisters S+S. To jedno z najszybciej rozwijających się i najbardziej kreatywnych studiów architektonicznych w branży hotelarskiej, które w 2018 roku otrzymało tytuł „Designers of the year” przyznawany przez The Gold Key Awards. Kunszt studia prowadzonego przez siostry pozwolił ożywić oryginalne cechy budynku i nawiązać do lokalnego dziedzictwa, odzwierciedlając imponującą bułgarską historię w mieniących się złotych panelach wplecionych w design hotelu.

5-gwiazdkowy hotel oferuje 61 starannie zaprojektowanych pokoi, w tym 12 niezwykłych apartamentów, zapewniających wyjątkową różnorodność udogodnień tworzących prawdziwie luksusowe doświadczenie.

Centralnie położony The Emporium Plovdiv - MGallery mieści się w odległości krótkiego spaceru od głównych skarbów archeologicznych Płowdiwu: Rzymskiego Forum i Stadionu. Nieopodal na gości czekają też miejsca wpisane na wstępną listę światowego dziedzictwa UNESCO, czyli bazylika biskupia w Filipopolu i Stare Miasto. Oprócz tego blisko jest do najlepszych punktów handlowych i rozrywkowych zlokalizowanych w samym sercu Płowdiwu.

Zagraniczni podróżni i lokalni goście otrzymają możliwość skorzystania z intymnych stref relaksu, usług fitness oraz modnej restauracji. Dodatkowo o atmosferę zadbają perfumy do wnętrz opracowane przez ekskluzywną francuską firmę Shams Conseils Paris na indywidualne zlecenie MGallery.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie