Nowy hotel w kompleksie Nosalowy Dwór Resort & SPA. To projekt Kahl & GaczorekPropertydesign.pl - 15-12-2016 09:52


Już 20 grudnia br. rezydencja II Nosalowy Dwór, najnowszy obiekt w resorcie Nosalowy Dwór Resort & SPA, przyjmie pierwszych gości. Po otwarciu nowo wybudowanego hotelu w kompleksie dostępnych będzie łącznie niemal tysiąc miejsc noclegowych. "W jedności z naturą" to hasło, które przyświecało projektantom nowego hotelu. Za projekt odpowiada pracownia Kahl-Gaczorek.

Do dyspozycji gości Rezydencji II Nosalowy Dwór oddanych zostanie aż 99 przestronnych pokoi. Każdy ma powierzchnię minimum 32 mkw. i bezpłatny dostęp do internetu. Nowo wybudowany obiekt może pochwalić się zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań. Gustownie urządzone pomieszczenia zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi i hotelarskimi, nawiązując jednocześnie do charakterystycznego dla resortu dizajnu. W budynku hotelowym dostępna będzie narciarnia, garaż podziemny oraz luksusowy Fitness klub, zlokalizowany na najwyższej kondygnacji.

Rezydencja II Nosalowy Dwór połączona jest z hotelem Grand Nosalowy Dwór. Obiekt dysponuje również największym na Podhalu Centrum Kongresowym „Gerlach”.  Nowoczesne centrum dostosowano do organizacji konferencji, kongresów, imprez targowych, a nawet wymagających produkcji koncertowych, premier samochodów, pokazów mody i imprez sportowych.

- "W jedności z naturą" to hasło, które przyświecało projektantom nowego hotelu w naszym kompleksie. To unikalny obiekt naturalistyczny, wkomponowany w otaczający krajobraz - mówi Wojciech Budzowski, dyrektor generalny Nosalowy Dwór Resort & SPA. - Niewątpliwym atutem nowej inwestycji jest bezpośrednie połączenie z pozostałymi obiektami należącymi do naszego resortu, w tym także z nowoczesnym centrum kongresowym, będącym największym tego typu obiektem na Podhalu. Mamy nadzieję, że nowe inwestycje przyciągną do naszego resortu nawet najbardziej wymagających gości i organizatorów wydarzeń na najwyższym, europejskim poziomie - dodaje.

Nosalowy Dwór Resort & SPA to malowniczo położone hotele w Zakopanem, zlokalizowane u podnóża góry Nosal. W skład kompleksu wchodzą: Hotel Nosalowy Dwór, Hotel Grand Nosalowy Dwór oraz Rezydencja i Rezydencja II Nosalowy Dwór. Łącznie resort oferuje blisko 400 funkcjonalnych pokoi i apartamentów, 23 sale konferencyjne, bogate zaplecze SPA & Wellness, heliport oraz 7 restauracji i barów i luksusowy VIP Business Lounge z niezapomnianym widokiem na Giewont.