×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy park handlowy na warszawskim Ursusie. Oto Futura Park Ursus

  • Autor: Propertydesign.pl
  • Opublikowano: 25 wrz 2018 12:25
  • Zaktualizowano: 25 wrz 2018 12:29
Nowy park handlowy na warszawskim Ursusie. Oto Futura Park Ursus
Futura Park Ursus fot. mat. prasowe

Futura Park Ursus to najnowsza inwestycja Neinver na polskim rynku. Nowoczesny park handlowy ma zostać otwarty dla klientów w 2020 roku, w warszawskiej dzielnicy Ursus, w bezpośrednim sąsiedztwie outletu Factory. Za projekt odpowiada Arkus Biuro Projektowo-Doradcze Marek Gachowski.

REKLAMA

Futura Park Ursus na 9 tys. mkw. powierzchni handlowej zgromadzi 12 sklepów różnych branż, tworząc kompleksową ofertę miejsca codziennych zakupów dla mieszkańców dzielnicy Ursus, jak również klientów outletu. Zgodnie z planami dewelopera, w nowym obiekcie uruchomione zostaną m.in. market spożywczy, drogeria, sklep z elektroniką czy salon sportowy. Powstanie też restauracja z nowocześnie zaprojektowanym ogródkiem na obiad dla całej rodziny.

 Dobrze znane miejsce komfortowych zakupów

- Nowy Futura Park Ursus jest odpowiedzią na potrzeby intensywnie rozwijającej się dzielnicy. Z drugiej strony uzupełni ofertę sąsiadującego bezpośrednio outletu Factory – mówi Agnieszka Baczyńska, International Leasing Director w Neinver. Synergia tych obiektów stworzy wyjątkowe miejsce na zakupowej mapie Warszawy – podkreśla. Futura Park Ursus już w pierwszych dniach po otwarciu liczyć może na duże zainteresowanie klientów. Jak pokazuje doświadczenie podobnych inwestycji Neinver w Polsce, 30 proc. klientów outletu wybiera się na zakupy do retail parku. Jedno z najlepiej rozpoznawalnych centrów wyprzedażowych w Polsce – Factory Ursus, odwiedza każdego roku ponad 3,5 mln osób -dodaje.

Klientami nowego parku handlowego będą mieszkańcy dzielnicy Ursus, oraz innych, pobliskich rejonów Warszawy, a także okolicznych miejscowości województwa mazowieckiego, przyjeżdżający zarówno na regularne, codzienne zakupy, jak również koncentrujący się na atrakcyjnych promocjach oferowanych przez outlet.   

Łatwy dojazd: auto, pociąg i autobus

Neinver wybuduje 400 miejsc na wielopoziomowym parkingu. Łącznie z Factory, cały kompleks zaopatrzony zostanie w 1200 miejsc dla samochodów. Niewątpliwym atutem jest też bardzo dobra infrastruktura drogowa. Futura Park Ursus powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Warszawy – drogi S8 oraz autostrady A2. Dojazd do ścisłego centrum stolicy zajmuje tam zaledwie 15 minut.

Do nowego parku handlowego dojeżdżają też liczne autobusy miejskie i pociągi – popularna warszawska SKM-ka i Koleje Mazowieckie. Nie zabraknie też rozbudowanej oferty aut do wypożyczenia na minuty i miejskiej stacji rowerów.

Doświadczenie i potencjał miejsca

- Wspólne funkcjonowanie centrum outlet i tradycyjnego parku handlowego to dla Neinver dobrze znane połączenie, które sprawdziło się już w Krakowie i we Wrocławiu - mówi Bożena Gierszewska – Mroziewicz, Country Head Neinver w Polsce. Nasz nowy projekt handlowy w Warszawie to inwestycja z bardzo dużym potencjałem, w dynamicznie rozwijającej się części miasta – zaznacza.

Dzielnicę Ursus zamieszkuje dzisiaj ok. 60 tysięcy ludzi, a plany deweloperów mieszkaniowych zakładają, że w ciągu najbliższych 5 lat przybędzie 20 tysięcy kolejnych. To jeden z najgęściej zaludnionych obszarów stolicy, który przeżywa swój rozkwit, dzięki nowoczesnej infrastrukturze drogowej i dużych możliwościach rozwojowych dawnych terenów pofabrycznych. Ten zmieniający się profil Ursusa generuje nowe potrzeby. Futura Park Ursus ma szansę wyjść im naprzeciw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie