×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy park handlowy powstaje w Radomiu. RockCapital planuje otwarcie już za kilka miesięcy

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 22 lis 2022 09:48
Nowy park handlowy powstaje w Radomiu. RockCapital planuje otwarcie już za kilka miesięcy
Budowa nowego parku handlowego w Radomiu, fot. mat. inwestora

W Radomiu powstaje nowy park handlowy. RockCapital w sierpniu br. rozpoczął budowę inwestycji. Obiekt będzie znajdował się przy skrzyżowaniu ul. Wandy Malczewskiej z ul. Przytycką. Otwarcie retail parku zaplanowane jest na marzec 2023 r.

REKLAMA

  • W sierpniu br. rozpoczęła się budowa nowego parku handlowego w Radomiu.
  • Projekt parku w Radomiu opracowała firma Consprojekt Usługi Projektowe Mariusz Boderek ze Szczecina.
  • Generalnym wykonawcą projektu jest firma STB Budownictwo.
  • RockCapital planuje otworzyć park handlowy już w marcu 2023 r.

W sierpniu 2022 r. RockCapital rozpoczął budowę nowego parku handlowego. Obiekt oferuje około 3,4 tys. mkw. powierzchni handlowej. W parku handlowym, który został skomercjalizowany jeszcze przed rozpoczęciem budowy, ma znajdować się siedem punktów usługowo-handlowych. Wśród najemców znajdują się znane i lubiane marki takie jak m.in.: Stokrotka, Pepco, Dealz, TEDi oraz sklep zoologiczny Kakadu.

Zgodnie z naszymi planami w Radomiu powstanie park handlowy, którego realizacja przebiega zgodnie z harmonogramem. Obiekt będzie zachęcał kompleksową i zróżnicowaną ofertą handlowo-usługową. W procesie komercjalizacji bierzemy pod uwagę najemców, którzy swoim asortymentem wzbogacą ofertę handlową dedykowaną mieszkańcom Radomia i jego okolic. Lokalizacja znajdująca się w otoczeniu często uczęszczanych szlaków komunikacyjnych oraz gęstej i rozwijającej się zabudowy mieszkaniowej jest niewątpliwym atutem i dużą wartością naszej inwestycji – powiedział Jakub Linka, wiceprezes zarządu RockCapital.

Położenie obiektu handlowego zostało dokładnie przemyślane i zaplanowane, by stał się on wzbogaceniem oferty handlowej dla mieszkańców Radomia i okolicznych miejscowości. Park powstanie przy skrzyżowaniu ul. Wandy Malczewskiej z ul. Przytycką, w bezpośrednim sąsiedztwie, istniejącego już sklepu Biedronka. Tak precyzyjny dobór lokalizacji gwarantuje, że konsumenci będą mogli zrobić wszystkie niezbędne zakupy w jednym miejscu przy dużej oszczędności czasu. W bezpośrednim sąsiedztwie parku handlowego znajduje się Publiczna szkoła podstawowa nr 15 oraz wiele mieszkań i domów, w otoczeniu wciąż powstają nowe osiedla.

Otwarcie parku handlowego w Radomiu zaplanowane jest na marzec 2023 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie