×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy park w warszawskim Wilanowie już za rok! To będzie zielona oaza

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 16 wrz 2022 15:49
Nowy park w warszawskim Wilanowie już za rok! To będzie zielona oaza
Umowę w imieniu Urzędu Dzielnicy Wilanów z pracownią architektoniczną XY Studio podpisali: zastępca burmistrza Dzielnicy Wilanów Artur Buczyński oraz zastępca burmistrza Dzielnicy Wilanów Bartosz Wiśniakowski, fot. facebook Urząd Dzielnicy Wilanów

Jesienią 2023 roku w Wilanowie, pomiędzy równoległymi jezdniami ulicy Oś Królewska, na odcinku od Al. Rzeczypospolitej do ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów, powstanie nowy park o pow. ok. 4,5 tys. mkw. - donosi Urząd Dzielnicy w Wilanowie.

REKLAMA

  • Nowy park zyska warszawski Wilanów.
  • Park powstanie pomiędzy równoległymi jezdniami ulicy Oś Królewska, na odcinku od Al. Rzeczypospolitej do ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów.
  • Za projekt parku odpowiada studio XY.

Jesienią 2023 roku w Wilanowie, pomiędzy równoległymi jezdniami ulicy Oś Królewska, na odcinku od Al. Rzeczypospolitej do ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów, powstanie nowy park – zielona oaza o łącznej powierzchni ok. 4,5 tys. mkw. Podpisana została umowa na opracowanie dokumentacji projektowo-wykonawczej. Projekt powstanie w oparciu o zaakceptowaną przez Zarząd Dzielnicy Wilanów nowatorską koncepcję zagospodarowania terenu - podaje oficjalny funpage Dzielnicy Wilanów.

Umowę w imieniu Urzędu Dzielnicy Wilanów z pracownią architektoniczną XY Studio podpisali: zastępca burmistrza Dzielnicy Wilanów Artur Buczyński oraz zastępca burmistrza Dzielnicy Wilanów Bartosz Wiśniakowski.

Za projekt parku odpowiada studio XY, fot. facebook Urząd Dzielnicy Wilanów
Za projekt parku odpowiada studio XY, fot. facebook Urząd Dzielnicy Wilanów

Nazwę parku wybiorą mieszkańcy Wilanowa w głosowaniu internetowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie