REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Od EPP do Griffina. Oto biurowce, które zmieniły właściciela

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 22 gru 2017 15:29
Od EPP do Griffina. Oto biurowce, które zmieniły właściciela
Tryton Business House

Spełniły się wszystkie warunki umowy zakupu od EPP kompleksów biurowych w Katowicach, Gdańsku i we Wrocławiu. Tym samym A4 Business Park, Tryton Business House i West Gate trafią do portfolio Griffina.

REKLAMA

O spełnieniu się wszystkich warunków poinformowała EPP w komunikacie. Griffin Premium Real Estate przejmie od Echo Polska Properties 100 proc. udziałów w spółkach, do których należą nieruchomości biurowe za łączną kwotę około 160 milionów euro.

West Gate to nowoczesny budynek biurowy o powierzchni najmu liczącej 16,6 tys. mkw., zlokalizowany w północno-zachodniej części Wrocławia, łatwo dostępny zarówno z obwodnicy autostradowej, jak i centrum miasta. Nieruchomość stanowi budynek biurowy zbudowany na planie litery L. Typowe piętro liczy ok. 2,7 tys. mkw. powierzchni najmu. Biurowiec posiada dwupiętrowy parking podziemny na ok. 320 samochodów.

A4 Business Park to zlokalizowany w Katowicach kompleks trzech nowoczesnych biurowców o całkowitej powierzchni najmu 30,6 tys. mkw. Budynek I ma siedem pięter natomiast budynki II i III 10 pięter. Kompleks biurowy obejmuje także wielopoziomowy budynek parkingowy na ponad 600 samochodów.

Tryton Business House to liczący 24 tys. mkw. najmu biurowiec, zlokalizowany w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów Gdańska, na rogu ulic Jana z Kolna i Wałów Piastowskich, w pobliżu ścisłego centrum miasta. Tryton Business House składa się z 11-piętrowej wieży oraz dwóch budynków sześciopiętrowych. Wszystkie połączone są zadaszonymi pasażami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie