REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Odmienione centrum handlowe Galaxy. To projekt Open Architekci

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 lis 2017 09:30
Odmienione centrum handlowe Galaxy. To projekt Open Architekci
fot. mat. prasowe

Aż 25 tys. szczecinian w ciągu pierwszej godziny zrobiło zakupy w nowej części centrum handlowo-rozrywkowego Galaxy. Ponowne otwarcie tej największej, rozbudowanej o 15 tys. m kw. szczecińskiej galerii handlowej, spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców miasta, ale i całego regionu. Za projekt rozbudowy odpowiadała pracownia Open Architekci.

REKLAMA

- Jestem głęboko przekonany, że Galaxy nadal pozostanie ulubionym miejscem zakupów i spotkań. Życzę wszystkim przyjemnego spędzania czasu w Galaxy, - powiedział podczas otwarcia Mariusz Machnicki, dyrektor zarządzający Galaxy.

Galeria Galaxy jest zlokalizowana w samym centrum Szczecina i stanowi kluczowy punkt przestrzeni miasta. Wyróżnia się efektowną, białą kopułą będącą uzupełnieniem eleganckiej, biało-czarnej fasady.

Na powierzchni 56 tys. m kw. znajduje się łącznie 200 sklepów, część gastronomiczna oraz Calypso Fitness Club i 9 salowe Multikino.

Wśród nowych najemców znalazły się takie marki jak: Forever 21, Media Expert, Go Sport, Pepco, Sephora, Rossman, Aldo, Way to Beauty, Tefal – Home & Cook, Homla, Duka, Sony Center, Samsung Brand Store. Po przerwie wróciły także tak lubiane przez klientów salony Reserved, Mohito, House, Smyk i Deichmann. Do nowej lokalizacji o powierzchni 2300 m kw. przeniósł się salon obuwniczy CCC, otwierając tym samym jeden z największych sklepów tej marki w Polsce.

Z okazji otwarcia na wszystkich gości Galaxy czekały wyjątkowe obniżki cen we wszystkich butikach i markowych sklepach. Przez dwa kolejne weekendy klienci będą mogli świętować otwarcie nowej części centrum.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie