×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Office-R to kolejny nowoczesny biurowiec w sercu Łodzi. Co wyróżnia inwestycję?

  • Autor: UM Łódź
  • 26 wrz 2018 14:19
Office-R to kolejny nowoczesny biurowiec w sercu Łodzi , fot. Stefan Brajter / UMŁ

W sercu Łodzi, tuż obok przepięknie zrewitalizowanej willi Jakuba Kastenberga stojącej u zbiegu ulic Sterlinga i Jaracza, powstaje nowoczesny biurowiec klasy A. Pierwsi najemcy pojawią się w nim już w pierwszym kwartale 2019 r.

REKLAMA

Przy ul. Jaracza 64 trwa budowa nowoczesnego biurowca klasy A. Jest to dalszy etap inwestycji, która zaczęła się rewitalizacją willi Jakuba Kastenberga zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ul. Jaracza i ul. Sterlinga - podaje oficjalny portal miejski Łodzi.

Jak podkreśliła Anna Mostowska, architekt nowego biurowca i współwłaścicielka spółki Office-R, cała inwestycja obejmująca zrewitalizowaną willę oraz nowoczesny biurowiec oferujący 3600 m kw. powierzchni biurowej, jest ofertą premium skierowaną do najbardziej wymagających klientów. - Staraliśmy się, aby architektura tego biurowca nie przyćmiła otoczenia, które tutaj zastaliśmy. Zależało nam na tym aby wyeksponować willę Jakuba Kastenberga, którą wcześniej zrewitalizowaliśmy, oraz aby uszanować znajdujący się po sąsiedzku Teatr Wielki, który jest jednym z najważniejszych budynków w naszym mieście. Chcielibyśmy, aby architektura nawiązywała do pierzei ul. Jaracza i zabudowy placu Dąbrowskiego - powiedziała Anna Mostowska.

W biurowcu Office-R, bo tak będzie się on nazywał, na sześciu kondygnacjach pracę znajdzie ok. 500 osób. Podziemna kondygnacja została przeznaczona na parking. Kolejne miejsca parkingowe (łącznie 200) znajdują się w pobliżu biurowca.

Biurowiec został tak zaprojektowany, aby zapewnił najwyższy komfort pracy dla wynajmujących. Jest wyposażony w najnowocześniejsze instalacje, takie jak wentylacja, klimatyzacja, kontrola dostępu, CCTV, instalację SAP, przyjazne oświetlenie, zasilanie budynku z dwóch niezależnych źródeł, gwarantujące wygodę pracy i bezpieczeństwo firmom w nim funkcjonującym. Inwestorzy liczą, że najemcy docenią również doskonałą lokalizację biurowca. W pobliżu przebiegają liczne linie komunikacji miejskiej, są stacje roweru miejskiego, a od dworca Łódź Fabryczna i Nowego Centrum Łodzi dzieli go 700 metrów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie