REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Okiem kamery. Biurowce West Station tuż przy Dworcu Zachodnim

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 kwi 2018 16:59

Biurowce HB Reavis położone przy Dworcu Zachodnim w Warszawie stały się jednym z popularniejszych centrów biznesowych w Warszawie. Za architekturę odpowiada pracownia FS&P Arcus. Zobacz galerię zdjęć i film!

REKLAMA

W tutejszych firmach pracuje około 7 000 osób, które zyskały łatwy dostęp do większości stołecznych środków komunikacji publicznej. Goście i pracownicy West Station mogą także skorzystać z mieszczących się na parterach restauracji, kawiarni, piekarni oraz sklepu spożywczego. Wraz z nowymi budynkami również powstała nowa infrastruktura drogowa i rowerowa w tej części stolicy.

 

Praktycznie w całości wynajęte West Station zostało aż czterokrotnie nagrodzone tytułem najlepszego biurowca 2017 roku w Polsce - według jury branżowych konkursów.

West Station, za którego projekt architektoniczny odpowiada polska pracownia FS&P Arcus, posiada certyfikat ekologiczny BREEAM Interim na poziomie „Excellent”. Budynki wyposażone są m.in. w energooszczędne oświetlenie LED, systemy ograniczające zużycie wody oraz nowoczesną klimatyzację i wentylację z możliwością kontroli wilgotności powietrza i indywidualnego sterowania temperaturą. Specjalnie zaprojektowana szklana fasada zapewnia maksymalny dostęp naturalnego światła, a jednocześnie odpowiednią izolację akustyczną.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie