REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Orbis wchodzi do Estonii. Powstanie hotel Ibis Tallinn Centre

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 lis 2017 16:12
Orbis wchodzi do Estonii. Powstanie hotel Ibis Tallinn Centre
jeden z hoteli marki ibis w Polsce, fot. mat. prasowe

Grupa Hotelowa Orbis, największa sieć hoteli w Europie Wschodniej i wyłączny licencjodawca marek AccorHotels, wchodzi do Estonii. Hotel Ibis Tallinn Centre zostanie otwarty w połowie 2019 roku i będzie zarządzany przez Orbis, właścicielem i inwestorem hotelu jest firma Hausers Group.

REKLAMA

Ibis to marka ekonomiczna AccorHotels, europejski lider w swojej kategorii z ponad 1000 hoteli w 65 krajach. Marka Ibis jest rozpoznawalna na świecie ze względu na jakość usług i zaangażowanie w ochronę środowiska, zapewnia nowoczesność i wygodę (łóżka Sweet BedTM).

Hotel Ibis Tallinn Centre powstanie w centrum stolicy Estonii, w odległości krótkiego spaceru do głównej dzielnicy biznesowej Talina, blisko głównych atrakcji turystycznych oraz węzłów komunikacyjnych, zaoferuje 190 pokoi.

- Grupa Orbis jest wiodącym operatorem hotelowym w Europie Wschodniej z ponad 120 hotelami, w tym 9 w krajach nadbałtyckich i mającym ambicję dalszego rozwoju w Regionie, głównie poprzez partnerstwo z silnymi inwestorami, także poprzez wejście na nowe rynki, na których nie jesteśmy jeszcze obecni. Wraz z pojawieniem się sieci ibis wprowadzamy wiodącą europejską markę ekonomiczną do Estonii, dobrze rozwijającego się rynku o dużym potencjale, dzięki czemu jeszcze bardziej umocnimy naszą wiodącą pozycję w Regionie - skomentował Gilles Clavie, prezes i dyrektor generalny Orbis SA.

- Hotel ibis w centrum Tallina jest jednym z najciekawszych projektów w naszym portfolio. Trwają przygotowania do rozpoczęcia prac budowlanych. We współpracy z jedną z największych grup hotelowych na świecie, reprezentowaną przez Orbis, wprowadzimy nowy poziom jakości na rynku hotelowym w Tallinie - powiedział Janno Parik, członek zarządu Grupy Hausers.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie