×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Oto Brama Jury - pierwsza galeria handlowa w Zawierciu. To projekt LW+ARCHITEKCI

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 09 mar 2018 12:34
  • Aktualizacja: 09 mar 2018 12:35
Oto Brama Jury - pierwsza galeria handlowa w Zawierciu. To projekt LW+ARCHITEKCI
fot. mat. pras.

Brama Jury będzie pierwszym, nowoczesnym centrum handlowo-usługowym z 4 – salowym kinem Planet Cinema w mieście. Deweloper otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę i aktywnie komercjalizuje projekt.

REKLAMA

Brama Jury to nowy projekt handlowy Master Management Group, skrojony na miarę potrzeb mieszkańców Zawiercia i okolic. Na 15 000 m2 powierzchni najmu znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Galeria będzie zlokalizowana przy ulicy Wojska Polskiego, z dogodnym dojazdem do centrum miasta i w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Otwarcie obiektu planowane jest w czwartym kwartale 2019 roku.

- Cieszymy się, że Brama Jury została oceniona jako wartościowy i potrzebny Zawierciu projekt. Uzyskanie pozwolenia na budowę pozwoli nam kontynuować długofalową strategię firmy o tworzeniu atrakcyjnych i rentownych projektów w małych i średnich miastach. Tu, chciałbym podkreślić, że bardzo doceniamy wsparcie ze strony władz miasta i jej otwartość przy podjęciu rozmów o zbudowaniu nowego miejsca zakupów i rozrywki w Zawierciu – opowiada Michał Masztakowski, Development Director w Master Management Group. 

- Stawiamy przede wszystkim na wygodne zakupy i różnorodność oferty. Wszystkie sklepy znajdą się na jednym poziomie, a prosty i przejrzysty układ galerii ułatwi komunikację wewnątrz obiektu. Do dyspozycji klientów oddanych będzie około 450 miejsc parkingowych. W części rozrywkowej, klienci Bramy Jury obejrzą seans w nowoczesnym, 4 – salowym kinie Planet Cinema oraz spędzą miło czas, korzystając z oferty restauracji i kawiarni. Z myślą o najmłodszych gościach, na piętrze kina powstanie sala zabaw - powiedziała Anna Polak, Head of Leasing w Master Management Group.

Autorem koncepcji architektonicznej projektu MMG w Zawierciu jest pracownia LW+ARCHITEKCI z Warszawy. Firma z sukcesami realizuje projekty na całym świecie, współuczestniczyła m.in.w tworzeniu koncepcji dla Centrum Wola Park w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie