REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Oto najnowszy hotel marki Vienna House

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 cze 2018 10:44
Oto najnowszy hotel marki Vienna House
Wizualizacja hotelu Vienna House Easy Airport Frankfurt przy Kelsterbacher Straße fot. Vienna House

Vienna House zawarła z Argo Capital umowę dzierżawy nowego hotelu Vienna House Easy Airport Frankfurt w Raunheim. Rozpoczęcie budowy hotelu jest planowane na połowę lub końcówkę 2019 r., a otwarcie przewiduje się na czwarty kwartał 2020 r.

REKLAMA

Wraz z podpisaniem umowy dzierżawy nowego projektu w Raunheim, niedaleko lotniska we Frankfurcie, Vienna House wzmacnia swoją pozycję na niemieckim rynku. Hotel będzie miał w sumie 200 pokojów w trzech kategoriach, w tym 20 apartamentów.

- Lokalizacja w Raunheim jest idealna dla linii Vienna House Easy. Oferuje doskonałe połączenie mobilności i nowoczesnego hotelarstwa - mówi Rupert Simoner, prezes zarządu Vienna House. Hotel w Raunheim będzie dziewiętnastym hotelem Vienna House Easy w Europie.

- Vienna House oferuje atrakcyjną koncepcję dla naszej inwestycji w regionie Frankfurt/Ren-Men - mówi Harald Müller, wspólnik w spółce Argo Capital Partners S.a.r.l..

Nowoczesne i komfortowe pokoje 

Po długim locie jeszcze kolejka w recepcji? Nie w Vienna House Easy. Dzięki możliwości zameldowania i wymeldowania przez Internet czekanie w kolejce przechodzi do lamusa. Drzwi do pokoju także można otworzyć za pomocą smartfonu dzięki inteligentnym technologiom i usługom typowym dla Vienna House. Pokoje stanowią połączenie funkcjonalności, nowoczesności, komfortu i atrakcyjnego wzornictwa. Materace ze sprężynami kieszonkowymi i samoobsługowa stacja z poduszkami to obietnica słodkich snów – w dzień albo w nocy. Miejskie apartamenty, wyposażone w aneks kuchenny, jadalnię, telewizor typu smart TV i oddzielną strefę sypialnianą, to idealna opcja dla gości zatrzymujących się na dłużej. 

Odkrywanie nowych smaków i możliwości

Tu nie istnieją strefy czasowe – sklepik i bar są otwarte przez całą dobę. W restauracji Gasthouse na gości czeka połączenie tradycyjnych heskich potraw z domową kuchnią austriacką w nowoczesnym wydaniu. Na śniadanie jak w piekarni składa się pyszna wiedeńska kawa ze spienionym mlekiem oraz najlepsze specjały z regionu. 

Do dyspozycji jest dziesięć sal konferencyjnych, które można kreatywnie zaaranżować i wykorzystywać do różnych celów: typowych konferencji, prezentacji produktów, szkoleń lub niekonwencjonalnych imprez z motywem przewodnim. Nieograniczoną mobilność i możliwość odkrywania ciekawych miejsc zapewniają nie tylko samoloty, lecz także opcje wspólnego korzystania z samochodów, stacje do ładowania samochodów elektrycznych, przewozy na lotnisko oraz bezpłatne rowery.

Hotel Vienna House Easy Airport Frankfurt jest drugim projektem Vienna House w tym regionie. Już na rok 2019 planowane jest otwarcie hotelu Vienna House w malowniczej miejscowości Kronberg w Taunus. W Polsce funkcjonują dwa hotele linii Easy: Easy Katowice oraz Cracow.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie