Oto nowy biurowiec w Warszawie - Grójecka 208 projektu Kuryłowicz & AssociatesPropertydesign.pl - 22-05-2017 14:27


Najnowszy biurowiec firmy Okre Development zlokalizowany przy ulicy Grójeckiej 208 w Warszawie został oddany do użytku. Za projekt odpowiada pracownia Kuryłowicz & Associates.

- Grójecka 208 oferuje powierzchnie dla najemców, którym zależy na wygodnej lokalizacji, wysokiej jakości i kameralnym charakterze projektu, co sprzyja efektywności pracy – mówi Monika Rogucka z Okre Development. Poszukując powierzchni pod nowe biuro firmy coraz częściej biorą pod uwagę wygodę i preferencje pracowników. Kluczowe znaczenie ma ułatwiająca szybki dojazd z różnych części miasta lokalizacja, wysoka jakość powierzchni biurowych umożliwiająca aranżację biura ściśle pod potrzeby najemców, a także korzystna cena. Wzięliśmy wszystkie te czynniki pod uwagę i w efekcie otrzymaliśmy budynek, który stanął pod adresem Grójecka 208 – podkreśla.

Grójecka 208 (wcześniej Grójecka Offices) to adres, pod który łatwo dojechać z centrum miasta tramwajem lub własnym samochodem. - Pierwsi najemcy już aranżują swoje powierzchnie na trzech z siedmiu pięter budynku. Kolejny najemca wprowadza się do budynku we wrześniu. W krótkim czasie prace aranżacyjne rozpoczną się na parterze, gdzie mieszczą się powierzchnie handlowo-usługowe. Aktualnie prowadzimy też zaawansowane rozmowy pod kątem wynajęcia pozostałych powierzchni w biurowcu – wylicza Rogucka. Pod adresem Grójecka 208 mieścić się będzie też klub fitness działający pod uznaną marką. Z jego oferty będą mogli korzystać mieszkańcy licznych wielorodzinnych domów znajdujących się w sąsiedztwie budynku. Grójecka 208 to adres, który z jednej strony stanowi wygodną lokalizację na biuro dla nowoczesnych firm, a z drugiej wpisuje się w kontekst dzielnicy nie tylko architekturą, ale także dostarczając dodatkowych funkcji dla lokalnych społeczności – podsumowuje.

Projekt budynku powstał w uznanej pracowni Kuryłowicz & Associates. Zarządcą biurowca jest międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.