Otoczenie jest najważniejsze!Propertydesign.pl - 29-12-2016 09:41


Jakie elementy pełnią kluczową rolę w dobrym projekcie? Dla firmy Warimpex liczą się nie tylko walory architektoniczne budynku. - Projektując nasze inwestycje koncentrujemy się na ich otoczeniu - tłumaczy w rozmowie z Propertydesign.pl Franz Jurkowitsch, prezes firmy.

Warimpex jest jednym z największych inwestorów na rynku hotelarskim w Europie Środkowej i Wschodniej. Do najbardziej spektakularnych hoteli, których Warimpex jest właścicielem, współwłaścicielem lub podmiotem prowadzącym, należą: hotel andel’s w Łodzi, hotele marki angelo w Pilźnie i Katowicach oraz hotel InterContinental w Warszawie.

- Projektując nasze inwestycje koncentrujemy się na ich otoczeniu. Obserwujemy konkurencję i staramy się dopasować biurowce do oczekiwań najemców - zapowiada Jurkowitsch.

Jak dodaje, Warimpex ma wyobrażenie swojego idealnego budynku. - Naszym ideałem jest budynek, który dokładnie pasuje do otaczającej go tkanki miejskiej i spełnia potrzeby nie tylko związane z tworzeniem miejsc pracy - dodaje prezes firmy.

Przykładem może być inwestycja firmy w Krakowie. To zupełnie nowy kompleks biurowy. - Oprócz powierzchni biurowych w wysokim standardzie zagwarantujemy firmom wyjątkowe miejsce do prowadzenia biznesu. Nasz budynek stanie się destynacją do robienia zakupów. Stworzymy ofertę handlową, jak również postawimy na miejsce do spędzenia wolnego czasu. Chcemy, by w obiekcie pojawiła się m.in. kawiarnia oraz specjalna kantyna. Dzięki temu nasz biurowiec stanie się argumentem dla najemców przy walce o pracowników - podsumowuje.