REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Parasolki w Białymstoku. Letnia dekoracja ulicy przyciąga uwagę!

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 26 lip 2021 14:25

Od 10 lipca białostoczanie i turyści na ulicy Kilińskiego w Białymstoku mogą podziwiać piękne, barwne parasole.Letnia dekoracje zostanie do końca wakacji.

REKLAMA

W Białymstoku można podziwiać kolorową dekorację letnią na ulicy Kilińskiego. 450 kolorowych parasolek zawisło na specjalnie przygotowanych konstrukcjach, które wieczorami są efektownie podświetlane.

 

Od 10 lipca białostoczanie i turyści odwiedzający nasze miasto jeszcze częściej zaglądają na ulicę Kilińskiego, gdzie pojawiły się piękne, barwne parasole. Są one specjalnie podświetlane każdego wieczoru, a efekty świetlne zostały ustawione optymalnie, aby uzyskać efekt „wow”.

– Przed nami kolejny już weekend z parasolkami na ulicy Kilińskiego. Zachęcam wszystkich do przespacerowania się w to miejsce i pamiątkowego sfotografowania się na tle naszej atrakcyjnej letniej dekoracji ulicznej – powiedział zastępca prezydenta Białegostoku Przemysław Tuchliński.

Letnia dekoracja ulicy Kilińskiego będzie cieszyć białostoczan i turystów do końca wakacji. Potem, w ciągu pięciu dni wykonawca ją zdemontuje.

Źródło: Wschodzący Białystok

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie