REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Park Avenue z zielonym światłem

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 29 sie 2018 14:03
Park Avenue z zielonym światłem
Park Avenue, mat.pras.

Nowoczesny biurowiec zlokalizowany w samym centrum Warszawy przy ul. Wspólnej 70 z dumą informuje, że w sierpniu otrzymał formalne pozwolenie na użytkowanie obiektu.

REKLAMA

Większość powierzchni zostało wynajęte, a pierwsi najemcy przekroczą progi Park Avenue już w grudniu bieżącego roku. Z racji ograniczonej dostępności powierzchni, ofertę najmu zarząd spółki kieruje głównie do najemców zainteresowanych powierzchnią od 150-1000 mkw.

Prace nad biurowcem rozpoczęły się w połowie 2016 roku, na podstawie projektu JSK , budynek zrealizowany został przez firmę Warbud S.A. - Generalnego Wykonawcę.

Estetyka budynku oraz jakość wykończenia z pewnością przełożyły się na duże zainteresowanie najemców, lokalizacja Park Avenue obok hoteli Marriott oraz Hampton by Hilton zachwyca swoją kamienno – szklaną fasadą i nowoczesnymi technologiami zastosowanymi w obiekcie.

Park Avenue może się poszczycić , między innymi szybkobieżnymi windami OTIS Generation 2, unikalną klimatyzacją firmy DAIKIN, a wkrótce również zielonym certyfikatem Leed Gold. Komercyjny parter biurowca został już w całości wynajęty, znajdą się tam: Salon Beauty, Thai Spa, Salon Optyczny oraz modna kawiarnia, a wszystko to aby zapewnić naszym najemcom dostęp do najwyższej jakości usług niedostępnych wcześniej w najbliższej okolicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie