REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Park handlowy spod kreski Mofo Architekci w budowie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 kwi 2018 14:09
Park handlowy spod kreski Mofo Architekci w budowie
fot. mat. prasowe

W Polkowicach, w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Starówki ruszyła realizacja nowoczesnego parku handlowego spod kreski Mofo Architekci. Otwarcie planowane jest na IV kwartał 2018 roku.

REKLAMA

Na powierzchni około 5,5 tys. mkw. GLA znajdzie się 12 sklepów znanych i popularnych marek, na czele z mającą swoją siedzibę główną w Polkowicach marką obuwniczą CCC, której sklep zostanie otwarty w nowym, zmienionym koncepcie. Obiekt będzie dysponował wygodnym parkingiem na 170 miejsc. Ofertę centrum dopełni otoczenie w postaci restauracji Mc Donald’s, Parku Wodnego, a także sklepów Biedronka i Netto.

Lokalizacja ułatwi klientom szybkie dotarcie i wygodne zakupy - projekt jest zlokalizowany przy najważniejszym skrzyżowaniu w mieście: ul. Głogowskiej (DK E65) i ulicy Ogrodowej.

Na generalnego wykonawcę została wybrana firma Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Prace wstępne na placu budowy tj. wycinka drzew oraz wszystkie prace ziemne są obecnie w zaawansowanym stadium i przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem robót.

Proces komercjalizacji parku handlowego jest już na bardzo zaawansowanym etapie, a otwarcie zaplanowane jest na koniec tego roku.

Za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie